reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
widziałam wczoraj te filmiki: dzieci wiedzą lepiej.. też płakałam ze śmiechu! ;-)


a co do Mami to kurczę martwię się coraz bardziej :( przeszpiegowałam jej profil i pisze: ostatnio aktywny 4.12.2011 :/
mam tylko nadzieję że nic złego się nie wydarzyło....

MAMI jeżeli to czytasz to daj znać co u Was! zamartwiamy się i stresujemy co z Tobą! Daj znać Kochana!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Pati - ja jak przeczytałam bloga Dorotki to doszłam do wniosku, że jestem straszną pesymistką... u niej jest tyle radości, tyle uśmiechu... :) a ja tylko zrzędzę.

Mam nadzieję, że niedługo hormony się unormują i ja też odzyskam moją "słoneczność" :)
 
Wygrałam aukcje ochraniacz do łóżeczka, rożek i coś tam jeszcze za 19 zł:) wypas. Ochraniacz z ikei więc długi, na całe łóżeczko.
Poza tym wygrałam bilety na koncert Gaby Kulki :) i dziś, tj. 6.12 się wybieramy.ładnie mi się mikołajki zaczęły:)
 
Pati - ja jak przeczytałam bloga Dorotki to doszłam do wniosku, że jestem straszną pesymistką... u niej jest tyle radości, tyle uśmiechu... :) a ja tylko zrzędzę.

Mam nadzieję, że niedługo hormony się unormują i ja też odzyskam moją "słoneczność" :)

Strzyga bo Twój optymizm pojawi się za miesiąc:-)...Poza tym niewielka dawka autoironii to mój osobisty sposób na smutki.
Twój blog jest taki Twój i tego Ci szczerze zazdroszczę. A to co ja piszę to taki sposób, żeby nie zapomnieć codzienności. Bo dzieci dają takie spojarzenie na świat, że hoho.
To samo wklejam też do pliku w Wordzie. Kiedyś dam dziciakom
 
witam :-D
ja o 8 zostałam obudzona na naleśniki :-D haha w ciągu tygodnia zjadłam trzy razy śniadanko składające się z naleśniczków :-D

wzruszyłam się dzisiaj.. jak M. wychodził do pracy otworzył drzwi i mówi że mikołaj do nas przyszedł.. myślałam że sobie jaja robi.. (my szafkę z butami mamy na klatce ponieważ na pietrze tylko my mieszkamy) poszłam zobaczyłam a tam smakołyki i coca-cola w butach :-D oczywiście kto to zrobił.. mój kochany kuzyn z dziewczyną... jej przypomniało mi się jak mamusia zawsze takie niespodzianki robiła.. a kuzyn to doskonale wie :) bardzo kochani oni są.. :-)
rodzinka mi cały czas powtarza że mam się nie ruszać i pachnieć :-) wszystko za mnie robią :-p ale.... dzisiaj wylatują do Polski i już mi smutno że na te ostatnie dni znowu wrócę do szarej rzeczywistości.. pocieszające jest to że w sobotę w końcu przyjdzie paczka z wózkiem i ciuszkami :D a później to już naprawdę pozostaje mi leżeć i czekać na godzinę "0" ;-)
 
reklama
witam sie szybciutko i zaraz spadam
Dorotka, Strzyga-podziwiam za prowadzenie bloga! Moze kiedys i ja sproboje...

fajnie, ze nie jestem sama z tymi kilogramami... do konca pewnie dobije do +20kg, ale sie nie bede przejmowac, bo z ppierworodnym bylo +28 a po 3ech m-cach ani sladu ;)

Kurcze, ciekawe co u Mami.

Milego dnia
 
Do góry