reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Witam Mamusie.
Melisa bardzo fajne zdjęcia. Gdzie to takie dinozaury? Brzuszka wcale na zdjęciach nie widać.
Ja dziś na spacerek jak co dzień sobie nie poszłam, bo ciągle deszcz i deszcz. Tylko do sklepu po zakupki.
Widzę, że Wam na nerwy teściowe głównie działają. Trzeba sobie kawały pościągać, to od razu humor się poprawi. Mnie też ostatnio drażni, ale to już inna historia. Ogólnie nie ma co tych wszystkich dobrych rad słuchać, jak wiemy, co mamy robić to się tego trzymajmy. Ne przejmujcie się. Ja w ogóle nie lubię, jak ktoś mi się wtrąca czasem, bo wolę być jak ta Zosia samosia...
Chapicha pewnie Ci przykro, że babcia nie przyjdzie do wnuczki. Kiedyś zajmowałam się synami sąsiadów, bo ich babcia nie chciała z nimi siedzieć, bo byli za głośno i biegali. Teraz jak są już w szkole, to ma z nimi lepszy kontakt.
Moi rodzice są daleko to i się nie wtrącają a mojego M. blisko więc coś tam... zawsze dadzą swoje rady ale ja tam jakoś nie słucham.
Plecki mnie bolą jak zwykle zresztą. Poczytałam Was i idę prysznic wziąć.
Jutro na usg idę. Ostatnio wychodziło, że mały ma za dużą główkę w stosunku do kości udowej ale jakoś się już nie denerwuję. I tak wszystko się okaże po porodzie, czy będzie zdrowy.
Gabryś to pewnie malutka się z Tobą cieszy, że macie już po remoncie i teraz jest świeżo i ładnie.
 
reklama
Gabryś zjadłabym takie mięsko z KFC :). Może uda mi się mojego w weekend wyciągnąć :).

Alice bo babcia się już jedną wnusią zajmuje i ta jedna wnusia ma u niej tak dobrze, że ogólnie moja Tosia schodzi na drugi plan. A jutro na Mikołaja to pewnie paczkę pośle przez męża, bo tam idzie, bo ona jak zwykle czasu mieć nie będzie no i chyba za daleko ma. Moi rodzice za to przyjadą, mimo, że będziemy u nich w środę, bo do lekarza idę...

Ahh wogóle szkoda mi mojego dziecka na tą babcię, ja już też robię wszystko, żeby tam nie chodzić, Tośka jest zaprowadzana przez męża, jak muszę coś zrobić.

Ale Wam marudzę, co? Złe dni bardzo mam ostatnio a brakuje mi kogoś z kim mogłabym pogadać...
 
Ostatnia edycja:
alice - jeszcze tylko mebelki ma A. zrobic, tylko szukam w internecie jakis ładnych i nie moge znalesc nic .. i łózeczko przyjdzie, kupimy jakis fotel i pokoj bedzie gotowy :) juz sie nie moge doczekac kiedy wyprasuje małej posciel, pochowam ubranka do szafy itepe :)

chapicha - ja jem kiedy jest okazja, bo zza miesiac juz sobie nie bedziemy mnogly pozwolic na fast foody niestety :p
 
Gabryś też bym tak mogła, tyle, że do najbliższego KFC mam jakieś 40 km ;)). A pozwolić sobie można zawsze, tylko obserwować maluszka no i nie za dużo, żeby tą wagę zbić :).
 
Anielka - ja się zgadzam, że Remik to fajne imię :) Tylko jakoś ostatnio mi się przestawia wszystko w głowie i już nie wiem co i jak :)

Anastazja - z mówieniem też miewam trudności ;)

Na poprawę humorku dla wszystkich Mam córeczek:

[video=youtube;3F45ZMdcpV0]http://www.youtube.com/watch?v=3F45ZMdcpV0[/video]

I dla wszystkich Mam chłopców:

[video=youtube;BPK5596-Jsg]http://www.youtube.com/watch?v=BPK5596-Jsg&feature=related[/video]
 
w dodatku ja juz mam 17kg na plusie:szok: (chyba pobilam rekord wsrod styczniowek)

Anielkaa z tym pobijaniem rekordów to mogę Cię pocieszyć, bo ja już 2 tygodnie temu miałam 17 kg na plusie. Ale wcale mi to nie przeszkadza i w ogóle nie czuję się grubo. Chociaż całe życie byłam bardzo szczupła to w ogóle nie czuję tych dodatkowych kilogramów (no może oprócz wchodzenia po schodach).

Co do imienia, to w naszym przypadku tatuś wybrał, a mi też się spodobało i na szczęście żadnych sporów nie było. No i jeśli nasza dziewczynka do urodzenia pozostanie dziewczynką, to będzie Kinga. W przypadku chłopca to już troszkę bardziej skomplikowane, bo D. chciałby Szymona, a ja Michała. W razie niespodzianki będziemy musieli się jakoś dogadać :-)

Strzyga super te filmiki :-D
 
ja juz mam 17kg na plusie:szok: (chyba pobilam rekord wsrod styczniowek)
kochana, waga u mojego gina pokazała dziś 19 na plusie .... pocieszam się tym, że co wizytę mam coraz więcej ciuchów na sobie, bo na początku to chodziło się w letniej, lekkiej sukience - wiem, wiem to żadne wytłumaczenie dla kilogramów :-D
 
reklama
Strzyga bardzo fajny blog! :)
Polecam obejrzenie filmików;D
[video=youtube;_CjPTb20Gx4]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=_CjPTb20Gx4[/video]
[video=youtube;gFo7bPFEaYM]http://www.youtube.com/watch?v=gFo7bPFEaYM[/video]
 
Do góry