reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Dzień dobry,
Jakoś się wyspałam, ale trochę mnie boli gardło, mam nadzieję, że nie weźmie mnie jakieś przeziębienie :-( Poza tym za oknem pada, więc pogoda nie nastraja optymistycznie. Ale nie będę Wam smęcić.

Alka mi też przykro z powodu Waszego psiaka. Człowiek tak się przywiązuje do zwierzaka, że w takiej sytuacji serce się kraje.

Asteria wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, spełnienia wspólnych marzeń i pociechy z Maleństwa!!!
 
reklama
Alka super, że piesek będzie miał nowy dom. Pewnie będzie tęsknił za wami, ale to lepsze, niż jak robią ludzie na bruk lub do schroniska:-(
Adak Ja lekarza dla mojego dziecka wybrałam ze względu na odległość ( do przychodni mam pięć minut spacerkiem) i ze względu na panią doktor, co prawda już kobieta ma swoje lata, ale ja jako dziecko miałam okazję być u niej i uważam, że jest najlepsza. Tutaj gdzie mieszkam jest około 5-6 przychodni większość prywatne, ale tamtych lekarzy nie znam. I przy okazji zapiszę całą naszą rodzinkę do nowego lekarza rodzinnego, bo po ostatnim konowale do którego chodziłam wolę nie ryzykować.
Ha co do mojego konowała ( oskarżył mnie, że przesadziłam tyjąc 10 kg w ciąży) stwierdził ostatnim razem właśnie, że on preferuje naturalne metody leczenia i jak zapiszę do nich dziecko on nie będzie szczepił, bo potępia szczepionki:baffled: Dla niego one powodują u dzieci wady rozwojowe, zespół downa itd...To wiałam ile sił w nogach od niego...A mi dał broszurkę w której zalecił mi stosowanie głodówki, czyli picie wody przez parę tygodni, a potem w ogóle nic:baffled:
O rany pierwszy raz w życiu złapał mnie w nocy skurcz pośladków:-) Siedzieć teraz nie mogę.

 
Ale jestem ucieszona:-):-) moja przyjaciolka urodzila wczoraj synka ponad 4 kg :-) i 58 dl. kazdy wczoraj mi mowil ze urodze w grudniu hihi same wrozki T w rodzinie ma:-D
 
Ostatnia edycja:
hej
u mnie leniwa niedziela.
tylko mąż nas zabiera dziś na obiadek gdzieś na jakieś wyjście :) taka atrakcja dnia w pochmurna pogodę :)
Melisa Marcelek był ze mną cały czas po porodzie. i to ja go kąpałam przebierałam itp. nigdy nigdzie go beze mnie nie zabierał nawet na 5 min. i nie narzekam a wręcz przeciwnie jestem z tego powodu szczęśliwa. miałam czas i możliwość uczyć sie go i poznawać.
malutkans to ty zrób im psikusa i urodź w styczniu :) a chłopczyk duży sie urodził. niech rośnie na pociechę rodzicom.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie niedzielnie
Alka przykro z powodu pieska, ja teraz we wrześniu wziełam psa ze schroniska 1,5 roczną sunie wilczurka chyba była po przejściach chodziła za mną jak cień taka kochana ale jak się w nocy załatwiła to stwierdziłam że drugi raz nie będę w stanie posprzątać po niej i odrazu ją oddałam i też było mi bardzo żal

Asteria ja również życzę Wam wszystkiego najlepszego
 
A ja oglądam allegro resztę chcę dokupić rzeczy i ciągle mi nie pasuje, szukam jednego sprzedawcy, żeby przesyłki koszty były jedne i jedno jest, drugiego nie ma.
Denerwuje mnie to, bo czym do jasnej Anielki różni się okrycie kąpielowe od ręcznika?:-)
A do tego fajnie, zużyłam już globulki, a zaczęło dopiero teraz piec, super ! :-p

 
Dzięki Wam kochane za miłe słowa ....
Idę pokroić ciasto, bo zaraz wpadnie tu ta moja mała chrześniaczka i wywróci nam chatę do góry nogami :)
 
Hej Dziewczynki!
Nie wiem, czy mnie pamiętacie, ale jakoś zadomowiłam się na tym forum bardziej jako czytelnik niż aktywny pisarz. Na bieżąco jestem z Wami i mam pytanko czy gdzieś mi umknęła wiadomość od męża Mami czy nic nie wiadomo od czasu jej pójścia do szpitala?
Alka mi też bardzo przykro z powodu psiaka, dobrze, że znaleźliście takie rozwiązanie.
Justyś mam ten sam problem z allegrowiczami, chcę kupić wszystko u jednego, ale zawsze ktoś czegoś nie ma. Cyba zdecyduję się na rp_77 czy jakoś tak :p
Asteria wszystkiego naj naj najlepszego !!!
 
reklama
ewelina nie ma jak to szczerosc dzieci :-) hihi ja wczoraj uslyszalam ale od nastolatka ze w ciazy wygladam jakos tak lepiej ze przytylam ale ten brzuszek mam tak jakbym pilke polknela i mu sie podoba:-) i powiedzial.... no bo wiesz grube osoby przewaznie maja obwisle brzuchy:rofl2: wczoraj jak lezelam to kolo mnie dzieci i czekaly az maly sie obudzi i bedzie kopac a ona na zlosc spal hihi ale jak dostal czkawke to tak sie cieszyly az milo na sercu sie robi:-)
 
Do góry