reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Hej dziewczyny, ja też się już witam:).Dziś jadę robić nalot na galerię handlową:).Obym nie wydała za dużo pieniążków:-D.
Właśnie przeczytałam ciekawy artykuł o porodach w moim regionie Tną rodzące kobiety na potęgę. Nie tylko przez tokofobię.
Słyszałyście w ogóle o tokofobii?? Co o tym myślicie?
Pozdrowienia i spokojnego dnia mamusie:-)
 
Witajcie, my zaraz ruszamy na zakupy.
A tymczasem powstał mi w domu szpital, P. przeziębienie rozbiera, do tego znów mu wyskoczyła jakaś dziwna krostka pod okiem która się rozrośnie na pół policzka - za każdym razem jak większa choroba się zbliża. A mnie zajad i znów zatoki dopadły. Także leczymy się żeby na święta całkowicie nas nie rozebrało!

Asteria niech to będzie najpiękniejszy dzień w Waszym życiu! :)
 
Dziewczynki dziekuje wam wszystkim za miłe slowa. Niestety nie mam za bardzo kiedy pisac bo musze lezec, a komputer mam w innym pokoju niestety. Dzis mm zamiar porobic fotki i wrzucic na odpowiedni watek z kacikiem dla maluszkow, ale cos sie zabrac nie moge a teraz moj M. spi po nocce wiec nie bede sie krecila i pstrykala fotki po cichu ;P

Asteria buziaki :*:*:* Cieszcie się sobą bo to WASZ dzień :)
 
Niki mnie to przeraża!!! Cesarka to NIE po prostu szybki, wygodny i mniej bolesny sposób na urodzenie (?) dziecka. To ingerencja chirurgiczna, która może nieść za sobą poważne skutki. Należy pamiętać, że podczas zabiegu macica jest rozrywana (wcale nie cięta) przez chirurga. Całość wymaga znieczulenia, które może i są coraz bezpieczniejsze ale na pewno nie obojętne.
Dla mnie to zabieg ratujący życie a nie zachcianka.
Gdybym była lekarzem ginekologiem, to każdej kobiecie chcącej cesarki "na życzenie" albo z powodów "niby medycznych" zalecałabym oglądanie filmu - jak to się robi.

Dlaczego w zachodniej Europie dąży się do coraz bardziej naturalnych sposobów a u nas wszystko zmierza do osiągnięcia statystyk z Meksyku? Na zachodzie prawie zmuszają do aktywnego porodu (najlepiej w pozycjach wertykalnych) zmniejszającego szanse na pękanie krocza u na podłączają do KTG i każą leżeć.
A wiecie skąd się wzięło leżenie przy porodzie? Mogę opowiedzieć.

Oj nakręcam się!!! PAS
 
Witam się:) Dziś w końcu nastał ten dzień, potrzebuję jakiegoś relaksu takiego mega, więc wybieram się do fryzjera, na mycie, masaże, ścięcie i modelowanie włosków:) Cudnie! D. też idzie ze mną się obciąć:) Kiedyś lubiłam nosić włosy takie długie, do pasa, teraz dorastają mi do połowy pleców i już mam ich dość, teraz cieniowanko jakieś pewnie będzie:)

Asteria życzę Wam aby ten dzień był dla Was najpiękniejszy, żebyście go za 100 lat wspominali z łezką w oku!
 
Dzien dobry :)
u nas dzis slonecznie...i nawett sie wyspalam:-) snil mi sie dzis porod jak ja bym juz chciala koniec grudnia :-) milego dnia wam zycze a ja ide dalej lezec:-)
 
reklama
Witam weekendowo.
U nas od rana pracowicie.
Mój M zrobił dzisiaj śniadanko, posprzątał łazienkę i poszedł biegać. Ja ogarniam resztę powolutku. Podłogi jeszcze mu zostawię, a sama zajmę się jakimś lekkim obiadkiem, bo wieczorkiem idziemy do znajomych, a u nich zawsze jest wypasiona kolacja i tak smaczne jedzenie, że najchętniej nic bym nie jadła od samego rana, żeby spróbować tych wszystkich pyszności wieczorem :D
Po Waszych postach kazałam M. obejrzeć dokładnie mój brzuch. Rozstępów nie widać, ale stara blizna po operacji tak się rozlazła... aż strach pomyśleć co się może dziać z blizną po cesarce w kolejnej ciąży. Naprawdę mam nadzieję, że Polcia ułoży się w końcu główką w dół i uda się urodzić SN...

Asteria, połamania nóg na ślubnym kobiercu!!!
 
Do góry