reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

czesc sarat, :-D

masz duze dzieciatko, pokoj przygotowany wiec sie nie przejmuj, tylko czekaj na moment kiedy synek bedzie chcial sie przywitac:-) widzisz, moze do swiat juz wrocisz do domciu, a moze jednak bedzie chcial dluzej posiedziec;-)
 
reklama
hej kobitki :)
chyba dużo z nas rozpakuje się w grudniu :shocked2:
ja odpoczywam :) wieczorkami na spacerek z rodzinką jeździmy.. w domku nic nie robię.. jestem rozpieszczana :-) mogli by tak zostać już do porodu hihihi:-D
dzisiaj mam plan spakować torbę do szpitala.. a po prostu piżamę i stanik dołożę jak kupię:tak: dziś już 35 tydz. Maluszek wielkościowo jest ok 36 i 3dni (jak nie więcej) także czas przygotować się do godziny "0" ;-)
wizytę mam 7 grudnia i mam nadzieję że już wszystkiego się dowiem tzn. ile gin za poród chce pieniędzy, ile szpital kosztuje no i czy będzie cesarka czy poród naturalny...

miłego dnia dziewuszki :)

sarat
cieszę się że w końcu się odezwałaś:) będzie dobrze :) odpoczywaj!!
 
Ostatnia edycja:
Sarat, super, że się odezwałaś, bo myślałam ostatnio co u Ciebie, dawno sie nie odzywałaś. A zdjęcia pokoju dodaj do odpowiedniego wątku, prosimy :)

Gabryś - mi z tych wszystkich paznokci podobają się pierwsze w drugim rzędzie - krótkie i bez przesady. Ale ja tam nie lubie długich paznokci bo mi przeszkadzają w życiu tylko.
 
witam piątkowo,
sarat
fajnie, że wszystko z Tobą i maluszkiem w porządku. To, że się pcha to jak mówi mój P. to- prezent pod choinkę :-)

Mi też się wydaje, że kilka z nas takie prezenty będzie miała :tak: Ja od tygodnia już chodzę na KTG dwa razy w tygodniu i jak ostatnio położna powiedziała jeszcze do 3 tygodni powinnam pochodzić.

Miłego dnia mamusie
 
moj maz jest takim prezentem pod choinke, bo zjawil sie 23 grudnia, zas kolega z jego pracy centralnie na choinke chcial zdazyc, bo wyszedl 24 :-D

na pewno troche z nas sie rozpakuje w grudniu, zobaczcie, wcale nie malo grudniowek polecialo w listopadzie;-) ja na pewno pojde w grudniu, chyba, ze sie zdziwie


Gabrys czy mam sie zrobic glodna?:-)
 
Sarat no nareszcie!! Na dupę powinnaś dostać za to milczenie, no ale, że jesteś w ciąży to Ci daruję :-)
Wychodzi na to, że pewnie będziesz miała maluszka na święta... Fajnie, że dzieciątko już takie duże, a skoro bardzo pcha się na świat, to widocznie wie co robi :)
Ja nadal utrzymuję, że przed styczniem rodzić nie zamierzam, więc trochę mnie przerażacie :)
Trzymaj się kochana
 
livastrid - haha, no ja sie zaczynam powoli robic glodna, i sobie ogladam jedzenie w necie :-D
zrobiłabym ten przepis A. na kolacje, ale nie wiem czy mi wyjdzie.. :cool:
 
reklama
Do góry