reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Witam, ja rożek mam i początkowo na pewno będę używać. Przy Mateuszku się sprawdził. A co do filmów to oglądam na iplexie, jakieś seriale w TV; ciągle leżę więc jakoś muszę sobie umilać czas. Jeszcze czytam Angorę - od deski do deski, łącznie z reklamami :cool2: i książkę. I tak trwam aby do niedzieli, bo wtedy zaczyna mi się kolejny tydzień. I cieszę się, że udaje mi się zatrzymać maluszka w brzuszku o każdy dzień dłużej.
Pozdrawiam
 
reklama
witajcie :)
no właśnie co u Mami ?? Też o niej myślałam przed chwilą...
Tiramisu - co to jest zalewajka, bo mnie zaciekawiłaś :)

Ja tradycyjnie od 8 w pracy - zdążyłam już zjeść śniadanko, wypić herbatę, i przejrzeć świeżą gazetę - teraz biorę się za Allegro hyhy


Zalewajka to zupa ala barszcz biały tylko z ziemniakami... wrzucasz do garnka pokrojoną kiełbaskę, ziemniaczki w kostkę, pieprz sól ziele angielskie liść laurowy ząbek czosnku zalewasz wodą i gotujesz do miękkości ziemniaczków... potem zalewasz żurkiem, zagotowujesz i smacznego :)
 
Witajcie mamusie ! ;-)
Dorotka ile kosztuje około takie pobranie krwi pępowinowej? też się nad tym zastanawiałam. Mało to popularne w PL jeszcze, ale uważam, że dla dziecka warto w to zainwestować.
Gabrys też mnie bolą te rachunki, szczególnie, że na złość w grudniu przychodzą rozliczenia wszelkiego rodzaju:eek: I tak nam wyszło tylko około 1000 zł ehhhh co ja bym zrobiła z tysiącem....:-)
Malutkans super, że z maluchem dobrze wszystko i waży tyle ile mój szkrab:-) Też mam zakaz dłuższego siedzenia, ale spacery jak najbardziej.
Kurczę od kiedy kupiłam buty na płaskiej podeszwie nie bolą mnie plecy w nocy:confused:

 
Gośka wszystko zależy od dziecka... Niektóre dzieci bardzo lubią, inne nie znoszą skrępowania.... Rożek kupiszjuż za 25zł więc nawet jakby miał być na chwilę to nie jest to duży wydatek....
Swoją drogą Zawitkowski fajne książki napisał - zazdroszczę Ci :)

Tiramisu
ja nadal nie wiem co to jest zalewajka hihi

Justyś w Poznaniu pierwsze koszta to ok 3000zł, a później 500zł na rok ... My nie będziemy pobierać, po pierwsze drogie to, a po drugie niestety słyszałam, że nie zawsze się sprawdza i nie zawsze można ich namnożyć tyle, by później faktycznie pomóc choremu... Może gdyby to mniejsza kwota była...
 
Ostatnia edycja:
ja juz kupilam rozek, i napewno bede go uzywala chocby na poczatku, poza tym jakos bede czula sie pewniej jesli mała bedzie mi stabilniej lezała na rekach :-)

ogolnie w grudniu duzo wydatków mamy..
wigilia(wiadomo, wieksze zakupy)
prezenty
łózeczko
kase za remont
rachunki
jedzenie normalnie, i rzeczy do domu
reszte rzeczy do szpitala itepe

wiec troche tego bedzie.

a ja wlasnie zadzwonilam do kosmetyczki i sie umowilam na robienie paznokci dzis o 17 :D
ciesze sie, bo sie napalilam na takie w kształcie migdałków :-)
 
Zalewajka to zupa ala barszcz biały tylko z ziemniakami... wrzucasz do garnka pokrojoną kiełbaskę, ziemniaczki w kostkę, pieprz sól ziele angielskie liść laurowy ząbek czosnku zalewasz wodą i gotujesz do miękkości ziemniaczków... potem zalewasz żurkiem, zagotowujesz i smacznego :)
mmmm brzmi smacznie :):):):) a żurek gotujesz wcześniej, czy po prostu zalewasz tym ze sklepu??? Kurde, aż chyba wypróbuję :)
 
reklama
Do góry