reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

hehe, mi tez sie podobaja, ale poczekam z decyzja jak A. wroci z pracy. :)
poza tym wlasnie dzwonila moja mama ktora jest w Niemczech aktualnie, ze ona mi kupi łózeczko, wiec nie wiem juz sama..
moze sie wstrzymam na chwile obecną :p
 
reklama
Gabrys- ale te lozeczka cudne...... ja bym wybrala tego misa co wisi wyprany...napatrzec sie nie moge
spakowalam w polowie torbe do szpitala jeszce zostaly kosmetyki i wyprawka dla malego.
 
Justyś w najgorszym wypadku będziesz mieć zaświadczenie od 2 lekarzy, bo do tego możesz pójść później po samo zaświadczenie, gdyby nowy Ci nie dał... a ten łaski Ci nie robi i wypisać będzie musiał...
Najważniejsze byś Ty czuła się bezpiecznie :)
 
Witam się!

Chapicha, witaj w domku w dwupaku i ciesz się pysznym jedzonkiem:-)

Bakaalia, na szczęście nic się Wam nie stalo

Anastaazja, ja jeszcze nie mam popranych kocyków, rożków i swoich rzeczy, ubranka już tak:-)

Edytka, Ty masz większą różnicę między dziećmi, więc lekarz pewnie Ci pozwoli sn, jesli chcesz, ale żeby to był dobry lekarz, bo czasem niemiłe niespodzianki się zdarzają

Dorotka, fajni teściowie, choć ja na swoich też nie narzekam, coraz częściej zabierają Matiego do siebie na parę godzin żebym mogła odpocząć

Mi położna wczoraj powiedziała że moze wypisać zaświadczenie do becikowego

Co tam z Mami? Myślałam że już będą jakieś wieści...
 
wiesz Gabrys ja lubilam dopoki nie zamieszkalam w drewnianym domu bez piorunochronu i jak tak sie widzi jak wali piorunami wszedzie to sie odechciewa ekstremalnych pogod:-D
liczylam na snieg w grudniu a nie letnia burze

godzina 13 a mnie sie oczy lepia, chyba sie przeloze tylko najpierw musze core zmusic do snu:-D
 
A ja właśnie odczytałam mój wynik CRP i jestem w szoku bo wynik jest bardzo niski, to znaczy jest ok, ale rósł a tu nagle spada :cool: Za godzinę zadzwonię do ginki, nie wiem co o tym sądzić :cool:
Ginka powiedziała, że jest ok, skoro CRP niskie, nie przejmować się i cieszyć że spadło. Kolejne badanie w poniedziałek.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry