reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

A ja myślę, że na incydenty alkoholowe nie można sobie pozwalać niezależnie od wykonywanego zawodu. Praca to praca i zawsze spoczywa jakaś odpowiedzialność. Zwłaszcza jeśli odpowiada się za drugiego człowieka.

A ja muszę się pochwalić moimi teściami!!!
Mój mężuś musiał wyjechać służbowo na drugi koniec Polski :-(
A teść jak się dowiedział, że jestem chora to wpadł rano. Zabronił mi gdziekolwiek wychodzić. Odwiózł Młodego do przedszkola. Kazał odpoczywać i powiedział, że po południu też się dzieckiem zajmą i oddadzą po kolacji. I jeszcze zapytał, czy czegoś nie potrzebuję...:-)
Fajnie jest móc na kogoś liczyć...
 
reklama
citronka od mojej ostatniej cesarki mineło juz ponad 3 lata ... lekarz za kazdym razem przy badaniu nie mowi nic o tej bliznie ... mnie ona nie boli nic a nic - wiec generalnie temat nie był poruszany. ale teraz już napewno zapytam ... zaczynam się stresować porodem;-)z cesarka wiem jak jest ... ale przemecze sie ... chciałabym miec juz to za sobą ...
 
wstaalam....ale nocka kiepska...
ja juz mam ciuszki poprasowane po ostatnim pobycie w szpitalu sie wystraszylam i wszytsko popralam i poprasowalam.
kocyki tez pralam i sa takie jak przed praniem :)
dorotka zazdroszcze ja tez bym tak chciala czasami zeby kts oprocz T mi pomogl np mama ale na to dobro musze czekac do sylwestra :-)
ja dzis mam wizyte na to dziwne( przeplywowe czy jakos tak ) usg... ciekawe po co mnie moj gin tam skierowal...
 
wstaalam....ale nocka kiepska...
ja juz mam ciuszki poprasowane po ostatnim pobycie w szpitalu sie wystraszylam i wszytsko popralam i poprasowalam.
kocyki tez pralam i sa takie jak przed praniem :)
dorotka zazdroszcze ja tez bym tak chciala czasami zeby kts oprocz T mi pomogl np mama ale na to dobro musze czekac do sylwestra :-)
ja dzis mam wizyte na to dziwne( przeplywowe czy jakos tak ) usg... ciekawe po co mnie moj gin tam skierowal...

badają przepływy czyli czy przez pępowonkę przepływają do dzidziusia wszystkie niezbędne substancje dzięki czemu może zdrowo rosnąć... mnie w szpitalu też robili i jeszcze sprawdzali ilość i kolor wód płodowych też usg przepływowym...
 
Witajcie, ja sobie dziś długo pospałam nawet nie wiedziałam kiedy P. do pracy wyszedł ;)
Jestem w końcu spokojna naszą przyszłością finansową chociaż przez jakiś czas, bo wczoraj P. dostał przedłużenie umowy dziś ma u księgowej podpisać to okaże się na jak długo - ale i tak mnie to cieszy ;)
Szafa prawie złożona, zostały drzwi tylko do wsadzenia także spokojnie będę mogła sobie poukładać ciuchy ;)


Dorotka to super teście ;)
 
Bakalia;):) gratuluję Wam:):)

Dorotka;)
to fajny teść:) zazdroszczę takiego...ja za swoim nie przepadam....za to teściową mam bardzo fajną:):)

Malutkans;) to chyba zwykłe usg:) tylko, że ma takie śmieszne kolorki na ekranie:) ale może się myle:p
 
reklama
Do góry