reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam sie i ja,
czytam was cały czas, ale nie mam od kilku dni nastroju. Generalnie nie czuję się lepiej ... zatoki może juz mnie nie bolą, ale rano budzę się z zaropiałyśmy oczkami ;( kaszel mnie meczy i dusi ... katar mam jakby ropny ... gesty żółty ... ;( poszłam do lekarza rodzinnego to kazał mi paracetamol brać ... :wściekła/y:juz tydzień się męczę z tym wszystkim ... chciałabym poczuć choć minimalną poprawę ...
chyba wybiorę się do innego lekarza.
myszka pisałaś ze przy pierwszym porodzie miałas cc - czy to znaczy ze i przy drugim tez bedziesz miałą cc? to jest jakaś reguła na to? ja tez za pierwszym razem miałam cc i teraz nie wiem ... czy nastawiac się na poród naturalny czy raczej nie ...

co do koszulek ... ehhh rozumiem was ... sama mam w zyrafki :( kupiłabym sobie inną ... ale szkoda mi pieniazków na to zeby ją włozyc kilka razy. w szpitalu jakos przeboleje ... a w domku i tak nie planuje chodzić w koszuli:-)
 
reklama
Witam sie i ja,
czytam was cały czas, ale nie mam od kilku dni nastroju. Generalnie nie czuję się lepiej ... zatoki może juz mnie nie bolą, ale rano budzę się z zaropiałyśmy oczkami ;( kaszel mnie meczy i dusi ... katar mam jakby ropny ... gesty żółty ... ;( poszłam do lekarza rodzinnego to kazał mi paracetamol brać ... :wściekła/y:juz tydzień się męczę z tym wszystkim ... chciałabym poczuć choć minimalną poprawę ...
chyba wybiorę się do innego lekarza.
myszka pisałaś ze przy pierwszym porodzie miałas cc - czy to znaczy ze i przy drugim tez bedziesz miałą cc? to jest jakaś reguła na to? ja tez za pierwszym razem miałam cc i teraz nie wiem ... czy nastawiac się na poród naturalny czy raczej nie ...

co do koszulek ... ehhh rozumiem was ... sama mam w zyrafki :( kupiłabym sobie inną ... ale szkoda mi pieniazków na to zeby ją włozyc kilka razy. w szpitalu jakos przeboleje ... a w domku i tak nie planuje chodzić w koszuli:-)

zmykaj do innego lekarza i poproś o antybiotyk... taki wirus nie leczony jest gorszy dla płodu niż leczony....

nie ma reguły ale bezpieczniej jest po cc drugie cc... ja np od początku ciąży mam problemy ze zrostem po ostatniej cc... boli mnie tam często ciągnie szramka się rozciąga i w najgorszym razie przy skurczach brzuch w tym miejscu może się rozejść a macica pęknąć...

koszulka nie najważniejsza stroić będziecie się w domciu:)
 
Gabryś:) różnie jest z tym ekg:) najlepiej dowiedz się w miejscu gdzie masz je mieć zrobione:):)

a ja dziś zła jestem od rana jak cholera....
 
Gabrys gdybym ja tak na niego trafiła, na pewno bym to gdzieś zgłosiła. Ogólnie to w szoku jestem, że on tak się afiszuje z tym. Zobaczymy jak za 2 tyg. pójdę jak on będzie wyglądał i zachowywał się, jak coś to zmienię lekarza na koniec.

 
Witam Was i miłego dnia życzę.
Jakoś poczytałam posty i plecy mnie bolą jak siedzę przy kompie. Mówię Mojemu, że laptopik by mi się przydał, to bym sobie na leżąco mogła patrzeć ale oczywiście...a po co i potem to napewno nie będzie czasu na siedzenie przed kopem.
Uuuu ale jazda z tym ginem pod wpływem....
 
to nie ja mam miec akurat robione to ekg, ale potrzebuje sie dowiedziec. :)

Justyś - coś Ty, ja bym juz do niego nie poszła.. bałabym się. Zreszta co facet sobie wyobraza? majac tak odpowiedzialny zawód nie moze sobie pozwalać na takie inydenty, to dla mnie oczywiste.
 
Edytka, ja tez jestem po cc i teraz tez nie mam wyjścia musi byc cc. Ale ma na to wpływ okres jaki upłynął od poprzedniego cc, powinnaś też chyba mieć zmierzoną bliznę na USG no chyba że po czasie który upłynął od twojego cc juz się tego nie robi, pogadaj ze swoim lekarzem. Ja mam bardzo cienka bliznę i nie ma mowy o porodzie sn bo macica mogłaby sie rozejść chociaż znalazłam na BB wątek na którym dziewczyny pisały że rodziły sn mając nawet cieńszą bliznę niż jak ale dla mnie to nieodpowiedzialność ze strony lekarzy ktorzy na to pozwolili bo w każdej chwili mogło dojść do tragedii. Pewnie wiele zależy od szpitala do którego się trafi.
 
Bakalia, kurczę, dobrze, że mieliście tę przyczepkę za sobą. Gratulacje zakupu :D
Fazerkamm, powykorzystuj trochę gości, niech Cię porozpieszczają - a co!
Justys, niezle z tym lekarzem :/ Kurczę, są miejsca pracy, gdzie przed wejściem trzeba dmuchnąć w alkomat... A tu lekarz, który może wpłynąć na zdrowie i życie na bańce....

Ja chyba zaczynam miewać skurcze przepowiadające. Boli mnie brzuch u dołu jak na @ przez 1-3 min. i przechodzi. Zdarza mi się to wieczorami i rano, właściwie tylko jak leżę i nie częściej niż 3-4 razy dziennie, więc nie panikuję. Ale przyjemne toto nie jest :/

Idę zaraz do apteki, dokupić już wszystko dla siebie i Malutkiej i odebrać termometr. Zahaczę o Rossmanna, bo krem pod oczy mi się skończył i zachciało mi się jakichś pachnących świętami świeczek.
 
reklama
Chaga powodzenia i daj znać co dalej? a czemu wzrasta Ci CRP? masz stan zapalny? uświadom mnie dobra Kobieto :)
No właśnie jeszcze niby tego stanu nie ma ale co dwa dni robię CRP i każdy kolejny wynik jest wyższy od poprzedniego. Dziś już rano byłam w lab. i czekam na wynik. Jak leżałam w szpitalu, to dawali mi antybiotyki więc ginka powiedziała, że jeśli norma zostanie przekroczona, to od razu trzeba zrobić cięcie. No bo przecież nie dadzą mi znów antybiotyków, bo raczej to już nic nie da :( Dam znać po południu co wyszło.
Pozdrawiam
 
Do góry