reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Witam sie ... na drogach dziś szklanka z rana, auta po rowach .... achhh zima idzie :(
Anastazzja ja ubranek jeszcze nie prałam i póki co nie mam tego w planach.. tzn mam, ale jakoś w okolicy świąt :) wciąż mi się wydaje, że mam czas:-D
 
reklama
Witam sie ... na drogach dziś szklanka z rana, auta po rowach .... achhh zima idzie :(
Anastazzja ja ubranek jeszcze nie prałam i póki co nie mam tego w planach.. tzn mam, ale jakoś w okolicy świąt :) wciąż mi się wydaje, że mam czas:-D
ja rownierz nie prałam, i tez jakos tak nie zdaje sobie sprawy jakby ze to w sumie juz niedlugo :eek: tak naprawde to w polowie grudnia mozemy zacząc wykluwac nasze malenstwa :-)
 
Ja wyprałam wczoraj. Dziś może uskutecznię prasowanie.

Najbardziej z tych ciuchów śmieszą mnie skarpetki, których mamy chyba z tysiąc.
W ogóle wydawało mi się, że dużo ciuchów mamy a jak wyprałam te 56-62 to jakoś tak mało mi się wydaje.

A dziś na 13 do pana doktora. Mam listę zapytań do niego przygotowaną.
 
Ja mam już poprane wszystko: ubranka dla dziecka i dla mnie koszule, kupiłam już stanik do karmienia, wszystkie artykuły higieniczne i czekam do godz. 14 na wynik CRP. Już pisałam na innym wątku, że rośnie więc dziś zapadnie ostateczna decyzja co dalej.
Pozdrawiam
 
Witajcie !;-)
Anastazja ja już mam wszystko wyprane, poprasowane i poskładane do szafy.
Właśnie pierzecie kocyki? bo mam parę sztuk nowych i jeden do łóżeczka chcę, drugi do wózka i myślę czy je wyprać.Trochę się obawiam, czy ja ich nie zniszczę:-)
Gabrys co do ekg, u mnie to wygląda tak, że lekarz rodzinny ( jak ma u siebie sprzęt) może wykonać takie badanie. Ale koniec roku się zbliża znając ich...to teraz za cholerę by u mnie nie zrobili (cięcia, cięcia)

Pisała do mnie przed chwilą kumpela, poszła do mojego lekarza GI dzisiaj na wizytę, mówi, że do poradni wszedł na bombie:eek: Koleś nawalony jak autobus i przyjmował pacjentki, mówiła, że stwierdziły babki, że w sumie śmierdzi alkoholem, ale przyjmuje profesjonalnie, haha. Za nic bym nie weszła tam. Ale patologia...

 
reklama
Do góry