reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
witam :)
ja juz na nogach, budze zaraz A, do pracy i czekam na wujka - dzis remontu dzień 1 :)
odsunelam jeden stół w salone, i jestem w szoku bo pod nim mam brudna podloge! JAK TO SIE MOGLO STAC?! :wściekła/y::-)


P.S czy ktoras z was sie orientuje, jak jest z badaniami ekg? ;> czy trzeba sie umowic wczesniej, czy nie? i gdzie?
 
witam :)
ja też już nie śpię :) a to dlatego że obudził mnie zapach naleśników :-D mojego kuzyna dziewczyna wstała i zaczęła robić na śniadanko :-D mniaaam

jej ja to czasami się zastanawiam czy ze mną jest wszystko w porządku.. bo mi nic nie dolega.. :sorry: dziewuszki dbajcie o siebie.. nie przemęczajcie się!!
 
witam :)
ja też już nie śpię :) a to dlatego że obudził mnie zapach naleśników :-D mojego kuzyna dziewczyna wstała i zaczęła robić na śniadanko :-D mniaaam

jej ja to czasami się zastanawiam czy ze mną jest wszystko w porządku.. bo mi nic nie dolega.. :sorry: dziewuszki dbajcie o siebie.. nie przemęczajcie się!!
ahh, to jakas dobra kobieta z niej, ze tak sie jej chcialo wstac i robic :-D
a co do dolegliwosci, to lepiej nic nie mow - ja mowilam na prawo i lewo jak to sie cudownie czuje, ze nie wiem o to dolegliwosi ciązowe, i zaraz po tym sie dowiedzialam :wściekła/y:
 
W ciąży najbardziej lubiłam spanie do 11 a tu pobudka o 1 - skurcz łydki , 2 - siku, 4- łydka, 5- siku, 6- poddalam sie zrobiłam pranie, posprzatałam po wczorajszej wizycie gosci ale.....oddajcie mi mój sen ja potrzebuje snu ;(((((((w życiu mi tak nóg nie wykręcało jak dzisiaj masakra!
 
Oceanica, bierz magnez. Ja o dziwo w tej ciąży nie mam takich problemów ale przy pierwszej skurcze łapały mnie w takich miejscach których nie posądziłabym o mięśnie hehe.

Mia, ja też jeszcze nie mam komódki ale powoli piorę i prasuję ubranka po-prostu chowam je do czystego worka i szczelnie zawiązuję.

Bakalia fajnie że zakupy się udały a Wam się nic nie stało, tylko macie co wspominać :-)

Chapicha dobrze że wróciłaś w dwupaku

Strzyga, juz kiedyś o tym pisałam że mam koleżankę której dzieciątko obróciło się dopiero podczas samej akcji porodowej. Myslałam że takie rzeczy się nie zdarzają :-) Tak więc Twoje maleństwo może jeszcze fikołka obrócić. Podobno siadanie okrakiem na krześle (przodem do oparcia) sprzyja przyjmowaniu przez dziecko właściwej pozycji - ale czy to prawda to nie wiem, ale może nie zaszkodzi spróbować :-)

fazerkamm ale Ci zazdroszczę tych naleśników...
 
Ostatnia edycja:
ja tez miewam skurcze łydek i jak dla mnie to jest przeokropne uczucie..:no:
mam tez przykurcze stawów, palców .. a najlepsze drzemki w dzien a nie w nocy.
 
Citronka - na pewno nie zaszkodzi :)

Babcia się mnie spytała, czy ja przypadkiem ze schodów nie skakałam, że mały dupką w dół obrócony o_O

P. poszedł d pracy (jak to dziwnie brzmi po pół roku bezrobocia) i wstałam, żeby podzielić jego ból. Ale chyba muszę sobie zrobić jakąś herbatę, albo kawę, bo mój przyzwyczajony do długiego spania (pierwsza, półminutowa pobudka na leki o szóstej, druga w południe, wstajemy koło pierwszej) organizm wszedł w fazę buntu i mam dreszcze z niewyspania... :p
 
reklama
mi tez sie coś usypia, ale czekam na wujka, nie moge zasnac, wiec ogladam ' Odwróconych' na necie :p

dziwnie sie czuje.. nie mam sily nawet rąk podnosic.
 
Do góry