reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gabryś:D:D hehe...faceci do takich spraw to chyba głowy nie mają...ja często wysyłam mojego po coś, a on przychodzi z wszystkim innym tylko nie z tym co miał:D

Strzyga...no właśnie..ja Ci powiem, że na Twoim miejscu wolałabym cc....co prawda to operacja, ale widziałam kiedyś program, gdzie babka pośladkowo rodziła i dziecku krew do nogi nie dopływała i mało co nie miało jej amputowanej (tzn nie chcę Cię straszyć ani nic...tylko może czasem warto zdać się na lekarzy)

A ja sprzątnęłam naszą pralnię (przyszły pokoik Hani) i ledwo żyję...niby tylko pranie poskładać z 3 pralek, ale chyba jednak już tak nie mogę się zginać, bo teraz bolą mnie tak plecy, że ojeny...ale zaraz przyjdzie moja koleżanka i sobie poplotkujemy, więc odpocznę:)
 
reklama
dziewczyny, ja się urodziłam pośladkowo sn jako pierwsze dziecko w 1973 r., moja mama też w ten sam sposób i to było w 1950 r. a obydwie jesteśmy całkowicie zdrowe, bez żadnych powikłań

a ja mam grypę żołądkową i prawie umieram

Adak
, mamy ten sam termin, miałyśmy się spotkać na porodówce, ja się tak szybko nie wybieram, więc proszę na mnie poczekać ;-)
 
Ostatnia edycja:
faceci na zakupach to jest jednak jakies szaleństwo :D
:-D
ja nie mogę narzekać - mój się wyspecjalizował w zakupach, zawsze chodziliśmy razem i teraz sam już wie o co mi chodzi.
Dzisiaj dostał listę sms-em i nawet kupił kilka rzeczy, o których zapomniałam napisać. I nawet czekoladę taką jak ostatnio podjadam (a myślałam, że nie zauważył).

Iga zdrówka życzę! Nie odwodnij się!! Pij na siłę
 
Ostatnia edycja:
Hehe Gabryś uwielbiam czytać takie opowieści, jak to faceci nie radzą sobie na zakupach;-):-)
Dlatego, to kobieta dba o wyposażenie lodówki, bo oni to chyba by z głodu padli sami.
Ja będę musiała mojemu D. przed porodem zrobić jakieś mrożonki, bo pewnie będzie żywił się fast fodami i jeszcze mi kota nie nakarmi, bo co ona je to on też nie wie:-)
Chociaż mój tato sam robi zakupy, czasem lepiej i sprawniej niż moja mama, obiady też;-)

 
Anastazja - ja się jak najbardziej zdam na lekarzy. Tylko... Szkoda mi będzie. No, ale Młody ma jeszcze trochę czasu, żeby się odwrócić :) Może się okręci główką w dół jeszcze :)

Dorotka - ja mam podobnie - tylko z rzadka P. o czymś zapomni, albo zadzwoni zapytać o co konkretnie mi chodziło (ale to, jeśli np każę mu kupić ryż, a ryżu jest caaaaała półka i niby każdy wygląda tak samo, a on wie, że ja mam swój, który lubię :p)

Segreguję rzeczy Remika rozmiarami. Póki co najwięcej jest tych na 62 cm, a najmniej tych na 74 ;)
 
Witam się w końcu! :)

Dzisiaj mnie wypuścili, mam się oszczędzać jak tylko się da, szyjka chyba zamknięta (doktor jak mnie badał, powiedział, że jest w miarę w porządku, więc nie wiem, co miał na myśli), tylko skurcze mimo fenka są (większej dawki nie dał na szczęście, bo bym się chyba przewróciła), za tydzień do swojego gina na wizytę i teraz to już chyba co tydzień. Dzidzia główką odwrócona w dół, waży ok 2150 (albo mój gin źle zmierzył 5 tyg temu bo mu wyszło 2000 g albo Mała nie rośnie...). Tak myślę, za 3 tyg odstawić i może urodzę... :)


Wogóle jakiego miałyśmy stresa z koleżankami na sali wczoraj wieczorem... Później Wam opiszę, bo teraz zaraz kolację będziemy robić z mężem, taką normalną, domową...

No i nie dam rady Was nadrobić, przez moją nieobecność naskrobałyście ze 40 stron! ;)

Do napisania później :)
 
Witam wszystkich i kazdego z osobna

Strzyga nie jestes sama moj Remi tez jeszcze sie nie obrucił głowka w doł Gin powiedziała ze 22 grudnia zrobimy jeszcze jedno Usg zeby zobaczyc jego pozycje a jak nie to beda w szpitalu probowac obrucic go sami:szok: i to mnie najbardziej stresuje powiedziała ze to nie jest miłe.Wczoraj nawet nie mogłam zasnac jak mi to powiedziała na szczescie moj M starał mnie odstresowac.Niby jak sie nie uda odwrocic dziecka a moj Okulista bedzie na Tak ze moge rodzic normalnie to bede rodzic bo mam szerokie biodra posladkowo ,chyba ze w szpitalu znajda jeszcze jakies przeciwskazania to bedzie cc.:crazy:

Jak dzidzia sie nie odwruci to czasu porodu to zapytam czy mimo wszystko moge podjac decyzje ze chce cc.
 
dziewczyny a zaświadczenie do becikowego bierzecie od gina przed porodem jeszcze czy po na wizycie kontrolnej?
ale mnie dziś plecy bolą, co do szyjki może się wydłużyć jeszcze, moja sie wydłużyła
 
chapicha witaj ponownie :) cieszę się, że nadal jesteś ciężarówką :) z nadrabiania jesteś zwolniona,a teraz ciesz się mężusiem i domowym jedzonkiem :)
 
reklama
nie dawno wróciliśmy z zakupów, szafa kupiona ;)
Ale mieliśmy przygody wracajac.. P. zatrzymał się na przejściu dla pieszych chcąc przepuścić ludzi, a w tym czasie jakiś facet w nas uderzył.. a dokładniej w przyczepkę z szafą, my odczuliśmy tylko lekki wstrząs. Facet zjechał na pobocze i tam razem z P. oglądali szkody.. u nas zero, u tego kogoś stłuczone lampy i pęknięty gril.. P.zwrócił mu uwagę że ja w ciąży itd..

teraz odpoczywam, a P. składa szafę ;D
 
Do góry