reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

ja też nie mam za dużo odwagi do takich zmian, ale czasami mi przychodzi chęć na zmiany zobaczymy czy się nic nie zmieni w przyszłym roku;-)tym bardziej że słyszałam o słabszych włosach i paznokciach po porodzie, póki co włosy i paznokcie są mocne
 
reklama
aninaaa ja widzę że my podobnie jedziemy ramię w ramię- też jestem mamą październikową 2006 (choc termin był na wrzesień, a i teraz mam na mikołajki usg:-) No jak mi powiesz że jesteś w 31/32 tygodniu to zapytam M czy przypadkiem nie jesteś jego druga zoną:-D

Moja mała ułożona jest niestety główką do góry, grozi mi więc cesarka bo na 80% już nie będzie chciała się obrócić.
20 % to dużo ;-). A mi gin mówił że spokojnie dzidzia moze sie odwrócić nawet na ostatnią chwilę. No znam też porody pośladkowe niekoniecznie przez cc-choć chyba lepiej aby jednak cesarką ale nie znam się, a skoro są sn to widać lekarze wiedzą co robią. mam nadzieję że będzie u ciebie tak jak być powinno.

Dalybyscie linka do tego zaswiadczenia, co jest potrzebne do becikowego od lekarza? Bo ide dzis, to bym sie zapytala, a nie moge tego znalesc :-)

Wystarczy zwykłe zaświadczenie od lekarza albo położnej że zgłosiłaś się na badanie do 10 tyg ciąży- nawet na zwykłej kartce, nie musi to być druk specjalny-no tak mi mówili, ale...wiadomo urzędy bywają boskie.

skoro prosisz to masz wsjo na ten temat:

http://www.becikowe.com/

[URL]http://www.becikowe.com/?sr=wzorypism.html
[/URL]
 
Ostatnia edycja:
asiuk to w takim razie pogadaj z mężem,może się okaże że i męża mamy tego samego :p a tydzień to 31 i 4 dni :) bardzo zbliżone terminy :)
 
Strzyga- dzięki za info że szyjka jeszcze może znów urosnąć- nie ruszam się , biorę luteinę i magnez i czekam może się jeszcze uda przetrwać parę tygodni. :tak:Ginka mówi, że dobre są i dwa tygodnie tak więc warto się poświęcić. :-)
 
Adak...ehhh...może się jednak obróci dzięciątko, ale to raczej już wątpliwe...;/;/

Strzyga...a jak Ty chcesz rodzić sn jak Twój maluch jest główką u góry? o ile dobrze pamiętam to chciałaś, żeby Twój luby odbierał poród?? a co do ciuchów to masz 2 lata gwarancji, więc trzeba było oddać spodnie:):)

Alka:D ja NIGDY nie czułam czkawki:D tzn może czułam, ale nie wyłapałam, że to czkawka:D Hanka też już rzadko kopie:) częściej się wierci i wypycha...normalnie czuć pod skórą coś "kanciantego":p

Malutkans;)
ponoć szyjka może znów się rozciągnąć:)

a ja wróciłam z zajęć i ledwo żyję...umyłam podłogę, naczynia i sprzątnęłam ogólnie...jeszcze muszę odkurzyć i posegregować czyste pranie...i rozwiesić to z pralki i puścić jeszcze jedną pralę...bleeeeee.....
 
Anastazja - no właśnie stąd ten stres - bo jak się nie odwróci to może i pozwolą mi rodzić sn (teraz się zdarza, że pierwiastki rodzą pośladkowo, chociaż raczej lekarze upierają się przy cc), ale na pewno nie pozwolą odebrać porodu P.

A gwarancja jest, pewnie. Chyba, ze zlikwidują sklep, a nie jest to sieciówka, tylko jakiś dziwaczny butik CHU Batory. Bo wtedy to szukaj wiatru w polu :p
 
reklama
faceci na zakupach to jest jednak jakies szaleństwo :D
A. wraca z pracy i dzwoni do mnie o ma kupic, a ze troche tego bylo to mowi, wyslij mi na maila - ja na to dobrze.
Wysyłąm, za 15 min dzwoni - powiedz co mam kupic, bo telefon mi sie wyladował - no wiec wybralam z listy 4 najpotrrzebniejsze mi teraz rzeczy i mowie mu : woda gazowana, mandarynki, wkładki higieniczne i pieczywo chrupkie zielone.
Za 2 min tel - co to sa te wkladki, bo on stoi przed tym i nie wie ktore to sa, bo nie pisze, i czy to sa jakies bez skrzydelek. haha, wyjasnilam mu i niby okej. za 3 min znow telefon - woda miala byc gazowana czy nie, bo on zapomnial.. gazowana mowie. :-) za 2 min znow. - nie wiesz moze gdzie w tym sklepie jest ten chlebek bo on nie wie.. i jaki to ma byc kolor opakowania ;> ii o jeszcze ma kupic bo pamieta ze 4 rzeczy ale jaka to miala byc :-D boze, co za facet :rofl2:
 
Do góry