reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Gabryś, włosy super. Ja parę miesięcy temu stwierdziłam, że potrzebuję zmiany i obchlastałam włosy z takich do łopatek na takie ledwie za ucho. I żałuję strasznie. Niech sobie na razie odrastają, chociaż jak mi pewnie zaczną się sypać po porodzie to też w akcie desperacji polecę do fryzjera obciąć :/

Pola- a mi sie wlasnie teraz Twoje woski bardzo podobaja. Pamietam jak pokazywalas zdjecia, to super zmiana byla. Wg mnie pasuje Ci bardziej taka krotsza fryzurka :-)
 
reklama
no a ja scielam. Mam krotkie ale z tylu za dlugie troche. Czuje sie jak 30stka a tesciowa fryzjerka mowi ze mlodo. w sumie wiekszosc mowi ze mlodo ale jaczuje sie jak babucha:-( Wolałabym je sciachac na maxa krotko jak kozuchowska ale do slubu mi nie odrosna ...wiecznie zle...

Kurcze Melisa podoba mi ten twoj szlafrok.
Ja tez wole te wesole koszulki. Nikomu podobac sie nie musze w szpitalu :) Wazne ze sa wygodne :)

To wasnie jest tak- najlepiej sie wyglada, gdy sie dobrze czuje w tej fryzurze. ja czasem mialam tak sciete, ze wszyscy mowili, ze super, a mi jakos tak nie lezalo. Teraz zawsze scinam tak za ucho, z tylu krocej, z przodu dluzej i w takich czuje sie najlepiej :-)

No- szlafroczek jest bardzo fajny. Tez tj firmy. Lepiej jeszcze na zywo wyglada i super lezy :-)
 
To wasnie jest tak- najlepiej sie wyglada, gdy sie dobrze czuje w tej fryzurze. ja czasem mialam tak sciete, ze wszyscy mowili, ze super, a mi jakos tak nie lezalo. Teraz zawsze scinam tak za ucho, z tylu krocej, z przodu dluzej i w takich czuje sie najlepiej :-)
Ja mam teraz tak samo ściete i też bardzo dobrze się w niej czuję....jest bardzo ekonomiczna;) a i mąż cały czas chwali ;)
 
fajne pizamki i szlafroczek tez :-) ja mam z kangurkiem pizamke :-) bede skazana na spanie w pizamie:-p ostatnio najwygodniej mi w majciorach i koszulce szkoda ze tak w szpitalu nie wypada:laugh2: dzis w nocy nachodzily mnie jakies dziwne mysli co do porodu..... ze np nie bede mogla sie dodzwonic do T albo ze bedzie tyle sniegu ze nie bedziemy umieli dojechac albo sie gdzies zakopiemy, ze nie rozpoznam kiedy to..... itd...
 
mnie kiedys naszlo na rude wlosy .. o matko. nie dosc, ze mialam pomarańczowe doslownie, to z natury mam grube, bardzo ciemne zarne swoje brwi i wygladałam jak d**wka. po tyg wrocilam do swojego..

a co do porodu, to ja akurat sie boje tego ze tez nie bede wiedziala, ze to ' juz', i bede sie meczyla w domu czy cos.. albo ze wpadne do szpitala jak juz glowka bedzie wychodzila prawie, haha :zawstydzona/y:
 
Jak tak zaczęłyśmy gadać o włosach to dla porównania grzebnęłam w starych zdjęciach - jak wyglądałam przed rokiem...

DSC_0152 (2).jpg

Melisa, dzięki za miłe słowa, ale chyba jednak postaram się wrócić do wcześniejszej fryzurki :)
 
Gabryś włoski super. Zdolna z Ciebie bestia, że tak sama sobie cieniujesz
Melisa Właśnie tego typu koszulka najbardziej mi odpowiadała

Mam pytanko do wszystkich mamuś których dzieciaczki są już główką do dołu. Gdzie czujecie kopniaki? Trochę się stresuję.. Ostatnio był jeszcze ułożony pośladkowo a ja już nie pamiętam jak to było w pierwszej ciąży...
 
Pola- zgrabniutko :-) I jakie widoki :-)

Dorotka- na ostatniej wizycie moja Mala byla ulozona glowka do dolu. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj :-)

Kopniaczki czuje po lewej lub prawej stronie lub na srodku brzucha (w okolicy pepka). Ale teraz to czesciej sie Milenka wypycha z roznych stron niz kopie :-)
 
Ostatnia edycja:
Gabryś na szkole rodzenia położna zapewniała nas, że przy pierwszym porodzie nie ma opcji żebyśmy przyjechali za późno:) Pojawiały się takie pytania od ludzi i powtarzała w kółko że na pewno się to nie przytrafi, nie przy 1 porodzie :)
 
reklama
dorotka - dziekuje :)
moja dzidzia juz jest tak ulozona od dawna, i lekarz powiedzial ze na 99% juz sie nie odwróci, ale kopniaki czuje roznie, i wydaja mi sie niemozliwoscia jesli lezy glowa do dolu .. nieraz gdzies po bokach czuje, albo na zebrach, lub zaraz pod piersiami.. ruchy czuje tez na dole.. no wszedzie.
 
Do góry