reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
Gabrys fajna fryzurka :-) tez niedawno mialam takie dlugie wlosy ale musialam sciac bo strasznie sie sypaly teraz mam krotkie no i mam spokoj:-)
ja sie jakos dzis dziwnie czuje....
 
dziekuje! ;-)
szczerze to ja np nie wyobrazam sobie miec krótkich, raz popelnilam ten plan i zalowałam az odrosły. zle sie strasznie zuje w krótkich wlosach .. a czytalam w wielu ksiazkach ze podczas ciazy lepiej obciac wlosy na krotsze :szok: glupie wg mnie.
 
Marcia- narazie zaczekam na kase, a jak przyjdzie, to zastanowie sie co zrobic. Nie chce tez dawac zlych komentarzy, bo ona mi tez da (a czasem sprzedaje cos przez Allegro)- ale pomysle :-) Ale by sie wkurzyla jak bys tez do niej napisala w sprawie zwrotu :-D

Gabrys- wygladasz rewelacyjnie! :-)

Ewelina- ja kupilam Octenisept :-)

Dorota- kuruj sie :-) I zdrowiej szybciutko :-)

Ja mam dwie koszulki do karmienia do szpitala. Wlasnie takie wesole, kupowalam w sklepie po 37zl, a szlafroczek do tego za 55zl. Sa bardzo mieciutkie i fajne. ja jestem zadowolona. Wiem, ze nie sa sexi, ale na taka okazje pasuja :-) Bo sa wesole :-)
 

Załączniki

  • k1.jpg
    k1.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 26
  • k2.jpg
    k2.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 23
  • k3.jpg
    k3.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 23
Melisa to nie sa koszule vienetta secret? jesli tak to mam tej samej firmy. jedna na guziki i z rozcieciami po bokach. Mi je mama na giełdzie kupowała ale troszke zaluje, ze nie mam kopertowych bo w 1 ciazy te kopertowe mi lezaly
 
Gabryś, włosy super. Ja parę miesięcy temu stwierdziłam, że potrzebuję zmiany i obchlastałam włosy z takich do łopatek na takie ledwie za ucho. I żałuję strasznie. Niech sobie na razie odrastają, chociaż jak mi pewnie zaczną się sypać po porodzie to też w akcie desperacji polecę do fryzjera obciąć :/
 
Gabryś masz śliczne długie włoski, ja tez zazwyczaj takiej długości noszę, ale czasami mam "naloty" na zmiany i wtedy szaleję, kolor i radykalne cięcie;) Teraz też w ciąży miałam dłuugie i jak poszłam do fryzjera to wyszłam w kolorze i krótkich..nawet spiąc się ich nie dało.. No ale mi włosy bardzo szybko rosną i nie żałuję. Mój Ł nawet stwierdził, że teraz tak moge cały czas wyglądać a i ta fryzura jest o wiele bardziej praktyczniejsza;)
Dorotka zdrówka życzę
 
Melisa to nie sa koszule vienetta secret? jesli tak to mam tej samej firmy. jedna na guziki i z rozcieciami po bokach. Mi je mama na giełdzie kupowała ale troszke zaluje, ze nie mam kopertowych bo w 1 ciazy te kopertowe mi lezaly

Tak- tej firmy :-) Tam, gdzie kupowalam byly tylko na guziki. Zobaczymy jak sie beda sprawowac. Ale bawelne maja bardzo fajna- mieciutka :-)
 
reklama
no a ja scielam. Mam krotkie ale z tylu za dlugie troche. Czuje sie jak 30stka a tesciowa fryzjerka mowi ze mlodo. w sumie wiekszosc mowi ze mlodo ale jaczuje sie jak babucha:-( Wolałabym je sciachac na maxa krotko jak kozuchowska ale do slubu mi nie odrosna ...wiecznie zle...

Kurcze Melisa podoba mi ten twoj szlafrok.
Ja tez wole te wesole koszulki. Nikomu podobac sie nie musze w szpitalu :) Wazne ze sa wygodne :)
 
Do góry