reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

liastrid - wszystko zrobione, kurde mam nadzieje, ze jakos dotrzymam do konca z ta swoja maniakalna czystoscia mieszkania :wściekła/y:

jutro zaczynamy remont w pokoju małej, wujek ktory go robi mowi ze zrobi to w 3 dni, takze po tym A. ma zrobi mebelki, takie jakie sobie wymarzylam - biale, na wysoki polysk :D, i bede prac ciuszki, i pakowac torbe :)
 
reklama
u mnie jak przyjdzie koszula i stanik, to spakuje torbę dla siebie i małego ;)
tylko mam dylemat bo nie wiem, jak się ubiera dziecko po urodzeniu.. hmm
 
mojej założyli bodziaka z długim rękawem, pajacyka, czapkę bawełnianą, niedrapki i skarpetki. następnego dnia miała to samo tylko, że bodziak z krótkim rękawem.
 
w szpitalu zwykle jest bardzo gorąco i duszno. Oli po urodzeniu założyli body z długim rękawkiem i śpioszki. nic więcej. a no i becik miała.
 
jak bylam u kolezanki odwiedzić ją po porodzie to rzezywiscie jest tam bardzo ciepło :)

dziewczyny wczoraj postanowilam sobie sama pocieniowac wlosy, dosyc juz mialam dlugich, równych - ekekty na 1 zdj, o myslicie? :cool:
a na drugim ja i moja malutka, w ubraniu roboczym domowym, haha :laugh2:
przepraszam za jakość - zdj robione tel :sorry:
 

Załączniki

  • Obraz 005.jpg
    Obraz 005.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 46
  • Obraz 004.jpg
    Obraz 004.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry