reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

reklama
dzien dobry
ja dzis nie spaam cala noc:-( T wstal do pracy o 5 to ja z nim zjadlam sniadanie i myslalam ze zasne a tu nic..... dopiero ok 7 rano zasnelam na 4 godz.. normalnie padam :-(

co do biustonosza to tak naprawde nie wiem jaki rozmiar kupic teraz mam 85 d a do tego pokarm bedzie to nie wiem jaki kupic o rozmiar wiekszy czy d??
 
Melisa pisz do allegro i nie poddawaj się, nie masz nic do stracenia. Z drugiej strony nie wiem czy w ogóle dostaniesz gdzieś staniczki do karmienia usztywniane - chyba wszystkie są miękkie ew maja fiszbiny lub nie a zdjęcia są piękne bo Panie na nich mają piękne jędrne biusty i super dobrany rozmiar staniczka. A za duże masz w obwodzie czy w miseczce?

Co koszulek nocnych to ja wczoraj byłam na USG w szpitalu na położnictwie i widziałam 3 położnice - wszystkie z żyrafkami :-) więc miałyście ie rację pisząc kiedys że pewnie cala porodówka będzie w nich latać :-)

Ja sobie kupiłam takie Koszulka do karmienia i nie tylko REGINA 062 S-XL (1961721779) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, KOSZULA DO KARMIENIA CIĄŻOWA Italian Fashion (1942323632) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy. Tą druga mam z poprzedniej ciąży ale ta pierwsza wydaje mi się fajniejsza. Dla mnie podstawa żeby to było 100% bawełny bo inaczej się pocę, no i te nie maja żyrafek ani słoników:-)


Ewelina teraz jes taka teoria że spirytusa nie używamy bo przedostaje się przez skórę dziecka do jego organizmu i ogólnie wystarczy aby to miejsce było suche i czyste. Ja sporadycznie używałam gazików LECO które są nasączone spirytusem. Octenisept tez miałam i czasem psiknęłam, poza tym uznałam że w domu zawsze przyda się coś do dezynfekcji ran więc dlatego kupiłam.
 
Ostatnia edycja:
Witam się!

Dzisiaj laba od dziecka, Mati u dziadków. Niestety za daleko nie zawędruję bo czekam na położną a później ma przyjść gość od zmywarki.

Patrzyłam ostatnio na listę mam styczniowych i parę dziewczyn jakby znikło, np. Sarat, Antonufka. Wie ktoś coś może?

Ja już też mam poczucie że w niczym dobrze nie wyglądam, tylko lepiej niż źle:-D Ale za to na poprawę humoru codziennie delikatny makijaż, tym bardziej że mam te korki więc chcę jakoś wyglądać choć na twarzy:-) a jak nie mam korków to nawet dla siebie i męża:-)

Citronka, cieszę się że z wagą Maluszka ok, uważaj na siebie. Ja na razie problemów z blizną po cc nie mam i gin się śmieje że jest z siebie dumna, tak ładnie jej wyszła, ale mówi że dopiero po otwarciu będzie widać na 100% jak tam jest w środku.

Justys udanej wizyty!

Goska, głos oddany!

asiuk kazdy ma swoje zdanie. Ja używam dada i akurat jestem bardzo zadowolona i pupa Matiego tez. To naprawdę od skóry dziecka zalezy a wierzę że żadni rodzice nie będą dziecku szkodzić za parę złotych.

ewelina u mnie sprawdził się octanisept
 
ja coraz bardziej jestem załamana moją koszulą żyrafką i do szpitala wezmę koszulkę którą miałam kupiona do domu- znacznie bardziej sexi i będę się lepiej w niej czuła

a jeszcze co do pępka jak myć dziecko żeby woda się tam nei dostała? czy po prostu po umyciu dobrze osuszyć?
 
i ja sie witam

Melisa to może kurczę ja oddam stanik:-D Wystaw i tak jej neutrala- niech nie pyskuje:tak:

Ja moze nie mam 95D ale po nikosiu pamietam, że cycole miałam niezłe:-D

Ja leze. Nabiegalam sie za malym od 8 do 12. Padam, skąd on ma energię. Dzis w nocy o 4 przytuptal do nas do pokoju, glebnąl sie na poduche i usnął.

Fajne te koszule. Ja mam z jakimiś misiami przed kolanko. Moje nogi też baleronki ale co tam;-)
 
reklama
witam sie z Wami

nic mi sie nie chce

sniegu jeszcze nie ma, ale pokaze Wam obrazek, moze ktoras rozsmieszy, bo mnie humor padl po info o mami


duer.jpg
 
Do góry