reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Fajna bardzo Gabryś tylko dosyć krótka jak Ci się ostały zgrabne nóżki to kupuj moje się zamieniły w dwa balerony dlatego preferuje długość do kolan ;p
To tak jak u mnie z tymi nogami, zresztą nigdy zgrabnych nie miałam:-D.Ja sobie też kupiłam właśnie taką koszulkę jak Ty.Na ramiączka, delikatne niebieskie kropeczki na białym tle:)-i sięga mi za kolana.Druga jest biała-a co mi tam,najwyżej się wypierze, jak ubrudzę i jest do pół łydki, bardziej luźna.I te dwie wezmę do szpitala.
A tak w ogóle to witam się.Czytałam Was ostatnio, ale jakoś weny nie miałam żeby pisać.
Życzę spokojnego dnia.
 
reklama
Gabrys- nie kupuj tych stanikow! Mi przyszly i mi sie bardzo nie podobaja! Na zdjeciach i w opisie super, a w rzeczywistosci duze, szerokie i nieusztywniane... I do tego sprzedawca nie chce zwrocic kasy :-)
 
Witajcie, ja już część rzeczy sobie poprasowałam, reszta "dosycha" a kolejne ciuchy się piorą ;-)
Dziś mój malec upodobał sobie lewą stronę brzucha i za cholerę nie chcę zmienić miejsca, co jest bardzo dla mnie nie wygodne bo perfidnie mi "coś" wciska okolice pachwin xD Ale uwielbiam uczucie tego, że jest we mnie;)

Co do kurtek zimowych, bo gdzieś widziałam e ten temat się pojawił to ja za namową mojego P. przesunęłam sobie guziki w płaszczu z tamtego roku, ale fakt taki że nie dopinam się na środku brzucha sprawił to że w dziurki założyłam małe gumki od włosów pod kolor i tak teraz się zapinam ;D

A my dziś na zakupy szybkie po pracy P. a dokładniej po zakup szafy!! W końcu będę mogła z kartonów powyjmować rzeczy swoje, bo jak małemu szafkę zwolniłam swoje musiałam wyeliminować.

Melisa
jak nie chce zwrócić kasy? Na allegro masz opcje "rozstrzygania sporów" i tam możesz zgłosić tego sprzedawce itd. może uda się coś zdziałać. Ja tak wygrałam sprawę jak zamówiłam mp4 dla brata na święta a ona w ogóle nie przyszła.. facet się tłumaczył że przyśle itd. aż w końcu nie wytrzymałam i tam to zgłosiłam i dostałam kasę.
 
Ostatnia edycja:
Bakaalia- ja też mam w płaszczu przeszyte guziki. I póki co jeszcze się mieszczę. A jak już będzie problem, mama mi w miejsce dziurek zrobi pętelki,czy jak to się nazywa:) i tak będę guziki zapinać:)Byle do stycznia wytrzymać bo szkoda mi było kupować kurtkę tylko na te 3 miesiące.
My z A. też się na zakupy wybieramy, ale bardziej jedzeniowe, bo jutro A. ma urodzinki więc może goście będą.
Część moich rzeczy też niestety do kartonów wyemigrowała, żeby komodę dla maleństwa zwolnić. I póki co tam będą sobie leżakować, bo miejsca na nową szafę nie mamy:-(.
 
witajcie!

szybko piszecie aż ciężko Was nadrobić

ja wreszcie poprosiłam dziadka żeby wnuczce złożył łóżeczko po Kamilku i w w naszej sypialence mam nowy mebelek... jeszcze bardziej rodzinnie się zrobiło...:)

muszę jeszcze jakąś lampkę dla dzidzi zamontować... i dokupić kilka drobiazgów i będę gotowa na przyjęcie Malutkiej...
 
Ja bym się zapięła, ale wtedy było by mi strasznie nie wygodnie i ten guzik który wychodzi na środku brzuszka uciska, więc gumki w dziurki wsadziłam i teraz jest ok ;-) Tak jak Ty Nikii nie zamierzałam kupować nowej kurtki na jeden sezon! :)
u nas właśnie ta szafa jeszcze wejdzie, ale tylko dlatego że segment mamy bardzo mały i nie pakowny, przez co właśnie jestem zmuszona "kartonować" swoje rzeczy ;D
 
Bakalia- wiem, ze jest tam taka opcja, ale tam pisze, ze to jest w przypadku, gdy towar nie jest zgodny z opisem lub gdy go nie dostalam. Opis jest moze i zbyt ubarwiony i zdjecia ladniejsze duzo, ale trudno powiedziec, ze jest nie zgodny z opisem, bo jest i przesylka przyszla w terminie.
Na mnie po prostu zle leza, sa za duze, jakies takie niewymiarowe.
 
dzieki dziewczyny za info co do tych stanikow, w takim razie moze lepiej kupicc w sklepie niz przez internet.

ja sie wykapalam i uiekam teraz sprzatac, bo kolo 15 mam gosci ;)
 
reklama
witam sie i ja
Mam okropnego lenia dzis.
Tiramisu-Tobie stuknie za chwile 36 tydzien:szok:

wszystkim wizytujacym zycze udanych wizyt!

Milego dnia, buziaki :)
 
Do góry