reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej Dziewczyny witam wieczorową porą
Rano siadłam Was poczytać ale jakoś kiepsko spałam i źle mi się oddychało więc nie posiedziałam zbyt długo. Teraz nadrobiłam.
Duska straszne wydarzenie Ciebie spotkało w życiu. Oby mąż się odnalazł. Wiem, że My nie wiemy co czujesz teraz ale bardzo Ci współczujemy.

Anisia
gratulacje z powodu ślubu.

Gabryś mnie codziennie praktycznie plecy bolą w okolicy bark. Ja sobie ciepłego wczoraj przykładałam trochę, jak leżałam, to miałam wrażenie jakby troszkę ulżyło. Czasem Mojego zmuszę, żeby mnie pomasował, zwłaszcza z prawej strony. A Ciebie na dole w krzyżu boli czy u góry?
 
reklama
Duśka trzymaj się kochana, musisz być silna i wierzyć, że mąż się odnajdzie. Co do podania na facebooku zdj i informacji Twojego męża jestem za i dołączę się. Po całej Polsce należy szukać i rozpowszechniać zdj i informację o zaginięciu..
 
Kasia co znaczy, że teraz czekać nas mają inne dolegliwości? wyjaśnił ci doktorek?:-)
Ja dzisiaj czuję się nie tak...dobrze, że jutro wizyta:) leżę na lewym boku i czuję jak maly naciska na tym boku. A brzuch dalej mnie boli jak na @.
Jutro lekarzowi zadam milion pytań, które powodują u mnie wątpliwości od dwóch tygodni.

 
Łeee... jakiegoś doła załapałam. I to tak z minuty na minutę :/ Zadzwoniła koleżanka, że wpadamy do nich dzisiaj na sushi (dla mnie veg oczywiście) i że już są po słowie z moim M. ale decyzja do mnie należy. Ucieszyłam się, bo chociaż widzimy się ostatnio dość często, to jakoś nie ma okazji pogadać.
Wzięłam prysznic, zrobiłam włosy, i jakoś tak mnie coś rozmiękczyło. Taka wielka już jestem..., jak założyłam tunikę, w której fajnie się czułam i wyglądałam jeszcze dwa tygodnie temu, to ją z rykiem w try miga zdjęłam. Łażę cały czas tylko w jednej sweterkowej czarnej sukience wszędzie. Gęba spuchnięta, nogi jak nie moje... Ciąża jest cudowna, ale czy nie można by trochę lepiej wyglądać? ;( ;( :crazy:
 
Gośka:) spokojnie:D jak mówiłam nie spieszy się:) ale dziękuję za pamięć:D:D ja kupiłam też pampersy, ale dwójki z premium care za 38 zł:) widziałam, że w wielu miejscach są teraz przecenione:)

Kasia...bobowi zdjęcie jutro zrobię, albo późniejszych wieczorem dziś, bo właśnie wróciłam z zajęć i ledwo żyję...mam jakieś nerwobóle w krzyżu...Hanka mi chyba coś uciska..

Pola..to tak jak u mnie:p ja nawet dużo nie przytyłam, ale woda w organizmie mi się strasznie odkłada (jednego dnia wyglądam spoko, a innego normalnie mam drugą brodę, pierścionków zdjąć nie mogę, kostek nie widać...) ale to jeszcze dodatkowo dlatego, że mam niesprawną nerkę...ale rozumiem jak się czujesz...ja nie rozstaję się z moimi czarnymi spodniami i czarnym swetrem:D:D
 
Ostatnia edycja:
alice - wlasnie u góry, nie na dole .. kupilam termofor, i zaraz bede testowac :)

ja tez sie czuje zle we wlasnym ciele, ale pocieszam sie, ze juz niedlugo..

a teraz sie wykapalam, i bedziemy z A sobie robic maraton serialowy :) wiec milego wieczoru :*
 
wlaśnie wstałam ze swojej drzemki, tak to jest jak wstaje razem z P. a potem zasnąć nie mogę i od 6 siedzę..
co do pampersów ja dziś kupiłam sobie te Rossmanowskie "babydream", zobaczymy czy się sprawdzą ;)

A dziś usłyszałam coś co mnie rozwaliło! Koleżanka mojej mamy powiedziała, że jej córka swoich bliźniąt nie szczepiła w szpitalu bo te szpitalne szczepionki powodują powikłania i zaszczepiła prywatnie dając ok.tysiąca złotych.. no po prostu lepszej historii nie słyszałam..
 
reklama
Do góry