reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Duska bardzo, bardzo mi przykro ale musisz wierzyć, że mąż się odnajdzie. Życzę Ci tego z całego serca.
Pozdrawiam
 
reklama
duśka ogromnie współczuje...ciężka sytuacja...
malutkans, sukienki do ślubu mam dwie, jedna czerwona, taka dłuższa, typowa na takie okazje, a jeżeli się już w nią nie zmieszczę to mam taką w odcieniu pudrowego różu, krótszą, która idealnie leży na brzuszku:) To będzie skromna i szybka uroczystość, całą imprezkę przekładamy na chrzciny, pewnie w święta Wielkanocne albo gdzieś w ich okolicy. teraz nie ma już na to czasu ani chęci za bardzo:)
 
a ja sie tylko witam i zmykam lezec i odpoczywac :-)
Przepraszam ze nie nadrabiam ale nie mam siły jestem zmeczona i wogole jakas do du*y dzisiaj:-(

Duska kochana trzymaj się i strasznie ci wspolczuje. nie wiem jak cie pocieszyc. moge napisac tylko ze calym serduszkiem jestem z toba i wierze ze sie odnajdzie!!!
 
Anisia u nas chrzciny też planujemy w okolicach Wielkanocy, tym bardziej że i tak P. 15 kwietnia ma urodziny to chyba po prostu te trzy okoliczności połączymy i za jednym zamachem zrobimy jakieś większe posiedzenie rodzinne :)
 
hej ja takze podczytuje ale nie mam weny pisac...
wczoraj bylam u lekarza i dowiedzialam sie ze szyjka sie juz nie skraca zatrzymala sie w miejscu mala jest ulozona miednicowo i pewnie sie nie przekreci a w tym szpitalu co chce rodzic nie jest to wskazaniem do cc strasznie sie tym przejelam i dusze w sobie nerwy nie wiem co robic...:(
duśka trzymam kciuki aby maż sie odnalazl straszne jest zaginiecie ukochanej osoby <tule> trzymaj sie kochana!!!
 
Cześć kobitki,

ale dzisiaj pięknie słonecznie...

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.

Duśka - strasznie mi przykro :-( nie wiem co więcej napisać... może to że wszyscy wierzymy że mąż się odnajdzie, mieszkam w Zielonej Górze i jak tylko będzie potrzebna Ci pomoc pisz, na pewno pomożemy.
Nie znamy się ale jak tylko będziesz potrzebowała coś załatwić daj znać, pomożemy.Trzymaj się kobitko.


Oj... dziewczyneczki to już bliżej jak dalej i jak to wczoraj doktorek stwierdził "teraz będą różne dolegliwości" ale damy radę :-)

Anisia84 - super :-) na pewno będzie wzruszająco aj aj już mi się ryczeć chce, matko u mnie teraz płacz na zawołanie hi hi

Trzymajcie się, napiszę wieczorkiem.
 
Duska, trzymaj się. Strasznie współczuję... Gdyby się nasze znajomości facebookowe mogły jakoś przydać, albo jeszcze jakoś można pomóc - daj znać. Z pewnością niejedna z nas będzie chętna do pomocy.

Ja już ugotowałam kapuśniak na żeberkach dla M. i spagetti z sosem pomidorowym dla siebie... Mniam...
W domku posprzątane, z resztą nie mam dzisiaj weny, żeby coś jeszcze konkretnego robić. Na popołudnie przewiduję leżenie, gazetkę, a potem książeczkę.
 
reklama
Witam sie i ja :-)


Dzis tyle rzeczy zalatwilam i jestem z siebie dumna :-) Teraz pije kawke a zaraz mam jeszcze korepetycje.

Duska- nie wiem, co napisac... musisz wierzyc, ze sie odnajdzie...

Zycze milego popoludnia :-)
 
Do góry