reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

dzien dobry :)
co do golenia ostatnio sie przmoglam i poprosilam T o pomoc....ale bylo hihi ja mam gilgotki wiec tak sie smialalam a T ze mna ze musialam sie sama ogolic a on nadzorowal:-D
co do porodu ja sie juz doczekac nie moge moze dlatetego bo nie wiem co mnie czeka:-p
Kasiazg ciesze sie ze z malenstwem wszytsko dobrze :)
Anisia nie denerwujesz sie bo jakby nie bylo to juz za 17 dni a tak z ciekawosci jak bedziesz ubrana do slubu??
ja dzis spalam jak zabita a teraz musze isc cos zjesc, maly jezdzi czyms podejzewam ze nozkami z lewej na prawa fajnie to wyglada.
a przypomnialo mi sie moja mama mowi ze przy porodzie przy bolach partych mam zamykac oczy i glowe do klatki schylic...slyszalyscie cos o tym??

Duska trzymam kciuki zeby wszytsko sie ulozylo i zeby twoj maz sie odnalazl
 
reklama
Duśka - o rany, strasznie mi przykro!
jak to sie stalo? szczerze wam powiem, ze ja juz dawno interesowalam sie takimi przypadkami, ze jak to jest mozliwe, by kazdego miesiaca przepadało bez wiesci tysiace ludzi?.. ja rozumiem, kilku - bo nikt nie zauwazyl, ale kilkaset? jak to sie dzieje, mimo tego ze wszedzie tyle ludzi.. :szok:
 
Anisia To super, że ślub już niebawem wiele nie zostało:-) Ja chyba jednak doczekam się po nowym roku...
Duska rownież strasznie mi przykro z powodu twojego męża trzymam kciuki, aby się odnalazł.
Ja jakoś też nie wyobrażam sobie, żeby mój D. miał mi pomagać w zmaganiach z maszynką do golenia, nie wiem czy on by się nie bał i nie krępował, że może mi krzywdę zrobić. Już kiedyś patrzył jak nogi golę, to tak dziwnie się przyglądał. Ja uważam, że facet nie powinien widzieć, ani wiedzieć jak kobieta doprowadza się do stanu używalności żeby mu się podobać:-)

 
Ostatnia edycja:
duska, straszne, co piszesz...Itaka moze pomoze, bynajmniej chociaz profil zamiesci, ale i tak chyba trzeba zaginiecie na policji zlozyc. Wiem, ze na nk tez jest profil zaginionych
nadziei nie trac, u mnie w troche dalszej rodzinie ktos postanowil sie "odnalezc" po 11 latach, zycze o wiele szybszego odnalezienia

ja wolalabym w domu rodzic, bo mam alergie na szpitale, no, ale niestety...

anisia
to juz calkiem niedaleko:tak:
 
Cześć dziewczynki!

Mnie dzisiaj starszak zmęczył, coś marudny jest, chyba idą mu trójki

Kasia, cieszę się że wszystko dobrze

Anisia, to trzymam kciuki żebyś do 16 dotrzymała, ale myslę że bez problemu, jeszcze Ci się nic nie dzieje więc będzie dobrze

duska, matko kochana, strasznie Ci współczuję i trzymam kciuki żeby tatuś się szybko odnalazł i przywitał swojego Maluszka
 
Duśka...matko przenajświętsza...strasznie współczuję...może możemy jakoś pomóc? akcję zorganizować...czy coś...moja dwójka znajomych też zaginęła...szukaliśmy ich ponad pół roku...ale u nich była troszkę inna sytuacja niż u Ciebie...
 
reklama
Duśka bardzo współczuję, mam nadzieje że mąż się odnajdzie!

Ja padam z nóg, wróciłam do lekarza przy okazji byłam na zakupach i poczcie.. zamówiłam koszulę do szpitala i stanik do karmienia, zapłaciłam za prezent dla P. i kupiłam w Rossmannie pampersy dla maluszka dwie paczki ;)
Teraz wstawiłam pranie pierwsze z rzeczami małego, najpierw rożek,śpiworek i pościel więc sobie mogę teraz odpocząć! Jeszcze muszę iść do biblioteki ale to jutro raczej.. Jutro też jedziemy z mężulkiem po szafę, w końcu!! :)
 
Do góry