reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

a ja właśnie wstałam, ale pójdę na późniejsze zajęcia, bo ledwo żyję..u nasz sztorm był i tak wiało, że myślałam, że dach zerwie....i spać nie mogłam....;/;/;/ bleee.....ale spokojnie uda mi się te zajęcia odrobić, więc stresu nie ma:)
 
reklama
witajcie!

u mnie marnie... przez całą noc biegunka i wymioty nie dawały mi spać... a mała szalała straszliwie... czekam co będzie dalej...

ledwo żyję łyknęłam nospę i idę poleżeć...

udanego spokojnego dzionka :)
 
Witam z rana
U nas też w nocy sztorm, nawet drzewo leży wyrwane przez tą wichurę.
U mnie siary jakoś na razie nie widać..
Tiramisu, trzymaj się kochana.
A ja dostałam wczoraj od szwagierki pełną siatę rzeczy dla małej, no i nawet dla mnie jeszcze na ten gruby brzuch, hehe. Bardzo się ucieszyłam, bo w sumie to się z nią umawiałam na przewijak i rożek, że będę miała od niej, a tu jeszcze tyle ciuszków - głównie body, ale i rajstopki, spódniczki, kaftaniki...Co do ubrań, to już mi zdecydowanie nic nie potrzeba. Pozostało mi jedynie pokupować butelkę, parę kosmetyków, no i dla siebie na połóg podkłady itp.
 
Witam poweekendowo, ja dziś znowu wybywam chyba na cały dzień więc znowu będę miała pewnie problem żeby Was nadrobić hehe.
Miłego dnia życzę.
 
witam sie z wami :-)
u mnie noc ciezka nie moglam spac komary mnie gryzly i te nieszczesne skurcze mialam ehhh
i u mnie deszczowo jedyna dobra wiadomosc:-)

Anastazja jeszcze nie wszystko gotowe niestety pokoj w rozsypce nie wyglada nawet zeby miala dzidzia niedlugo w nim mieszkac (znaczy remontu nie trzeba, ale trzeba wszystko zorganizowac zeby wszystko dla niuni sie zmiescilo) , lozeczka jeszcze nie ma wciaz czekamy na kolyske. brakuje mi kilka rzeczy typu przewijak wanienka termometr szlafroku koszuli kapci booooze a ja mam lezec no i zaczynam sie martwic niestety:-(
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedzialkowo :-)

Wlasnie sobie pije kawke i jem cos slodkiego- a kg przybywa (ale co tam) ;-)

Zaraz musze sie ubrac i jechac oddac mocz na badanie, zrobic zakupy, isc na poczte- nie chce mi sie... no ale wyboru nie mam :-)

Milego dnia :-)
 
Kasia brzuszek mozna malować tymi mazakami i farbkami co buzię
Mami w zasadzie Ty jak urodzisz już za 2 TYG to będzie ciąża donoszona i już nie wcześniaj
ja siary nadal brak, mam nadzieję, że mleczko później będzie
 
reklama
Mami..Ty leż i odpoczywaj...zakupy może przez neta??? a swojego ukochanego zatrudnij do ogarniania pokoju:D leż w łóżku i wydawaj polecenia:D:D:D a dziś do lekarza nie możesz pojechać? bo skoro masz skurcze (a jesteś już na końcówce ciąży), miałaś krwawienie to dla mnie to coś do zbadania..i nie daj się tym razem tak potraktować!! no i Mami ja nie chcę Cię straszyć, ale to na moje to Ty świąt nie dotrzymasz;>
 
Do góry