reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

Hej dziewczyny, ja dziś padam z nóg. Cały dzień poza domem...Zaliczyliśmy ogromną galerię w naszej okolicy, co prawda zaliczyłam kilka sklepów ale żeby do nich dotrzeć to musiałam przejść niezłe hektary. W sumie kupiłam tylko kilka rzeczy dla maluszka ale i nawet było warto. W Tesco kupiłam śliczny pajacyk taki "sweterkowy" przeceniony na 20 zł i rajtuzki w Smyku też przecenione. A dla starszego kupiłam śliczne bodziaki w ekstra cenie. W ogóle w Smyku dużo jest przecen tylko nie wszystkie są zapisane na metce więc nie wiem do końca o co chodzi.
pisałyście coś o pampersach, ja dziś kupiłam te z rossmana "babydream" używałam ich już kiedyś i uważam że są ok, czekam też na promocje w Biedronce na huggiesy bo ja byłam zadowolona gdy synuś był taki malutki, potem gdy już był bardziej ruchliwy to wg mnie się nie sprawdziły ale na początek były ok, zwłaszcza że początkowo idzie bardzo dużo tych pieluszek ze względu na bardzo częste kupki u nas były praktycznie przy każdym karmieniu. używałam też pieluszek Bella i też nią miałam do nich zastrzeżeń poza tym w każdej paczce było troszkę woreczków na zużyte pieluchy co uważam za fajny pomysł bo Paklanki są stosunkowo drogie no ale też się przydają.
My też często mamy czkawkę, choć w pierwszej ciąży było ich zdecydowanie więcej.
Jutro mamy wizytkę i już się n ie mogę doczekać żeby się dowiedzieć ile na wadze przybrał mój chuderlaczek.
 
reklama
dziewczyny...a ja się muszę pochwalić:D właśnie zaczęła wyciekać mi siara z jednego i drugiego cyca:D:D i to dość mocno:p wcześniej widziałam tylko kilka razy kropelkę na staniku zaschniętą, a teraz zmoczyłam koszulkę na tyle, że muszę iść się przebrać;D
 
Anastazzja - pomyślałabyś kiedyś że taka rzecz potrafi ucieszyć ??? :-) (pewnie nie przeszło Ci to przez głowę) hi hi super :-)
Ja jak miałam plamki na piżamce to z tej radości musiałam to pokazać K aby widział że ja "mleczna jestem" :-) ale miałam radochę :-)
 
Mami..jasne, że niech jeszcze poczeka, ale możesz już za 3 tygodnie urodzić:D:D co do porodu to ja się nie boję:p ale dlatego, że nie wiem co mnie czeka:D:D i myślę, że dam radę (całe szczęście mam dość wysoki próg bólu:)) przygotowane już wszystko w domu????:):):)
 
Witam się w poniedziałek, widzę z rannych ptaszków jestem pierwsza. Tak się cieszyłam, że mogę ostatnio pospać a tu dziś niespodzianka.Już o 5 się męczyłam a do tego gorąco mi było jak diabli.A. powiedział, że mam sobie iść na komputer posiedzieć i może za jakiś czas pójdę się położyć znowu.Wcinam sobie tosty z dżemem:).
Ja się porodu nie boję, bo szczerze to jeszcze jakoś to do mnie nie dociera,jeszcze się nacieszyć nie mogę dzidzią w brzuszku:-).Może jak u Mami 35tydzień to już będzie ten czas, kiedy poród to będzie coś realnego.
Dziś mamy zaplanowany wyjazd do mojego taty na imieninki:-).
Buziaki dla mam i spokojnego dnia.
 
reklama
Anastazja - gratulacje ;)

Kasia
- Ja mam takie wycieki od 22 tc, więc zdążyła mi przejść euforia i nasunęło mi się dokładnie to samo pytanie :p Zwłaszcza w szpitalu było mi to nie na rękę. Albo w sytuacjach intymnych, kiedy hormony jeszcze zwiększały te wycieki... Ale tak ogólnie - kolejny sygnał, że będę mamą :)

Niki - ja bym sobie chciała pospać, a tu d..a - co 6 godzin dzwoni przypomnienie, że mam wziąć fenoterol :/ Udanego wyjazdu :)
 
Do góry