reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2012

Marciaa - no właśnie przy drugiej ciąży jest się bardziej świadomą tego co się dzieje.

W czwartek miałam zupełnie takie same objawy czyli kłucie i parcie na pęcherz ale jakoś przeszło teraz tylko brzuch mam twardszy, czasem miejscami czasem cały - nie chciałabym niczego przegapić ale też nie chcę panikować.
 
reklama
Eh te cholerne grzybice też nas straszą. Marciaa dobrze, że to "tylko" infekcja. Też się wystraszyłam parę dniu temu, bo codziennie, pidżamę zmieniałam, tak mokro. Ale ja już przeszłam kiedyś tą zarazę i jak zobaczyłam grudki, i więcej wydzieliny wiedziałam co to.
Ja się ciągle zastanawiam czy moje dziecko ma czkawkę, czy co to, bo czuję pulsowanie brzuszka regularne takie, aż narządy drgają mi. A do tego wypycha mi rączkę maluch, dzisiaj bardzo często. Też staram się nie panikować i po prostu jak czuję się nie tak, to oczekują ciągu wydarzeń.
Ehh te uroki ciąży;-)

 
świeta krowa ktora mnie badała stwierdzila z mina obrazona ze z takimi dolegliwosciami to do swojego doktora moge isc....
co sie jej bede tlumaczyc ze nie bawia mnie przejazdzki na Ip
 
Marciaa - trzeba było jej je***ć :-D przypadkiem kopnąć ją w żuchwę a później powiedzieć "oj... przepraszam ale mały mnie bardzo mocno kopnął" :-D:-D:-D te to maja problem księżniczki!
Moja koleżanka jak w środku nocy pojechała rodzić to panienki zaspane były i fochy strzelały na szcześnie jej mąż powiedział co nie co i się królewny ockneły.
 
Jak to panie w służbie zdrowia. Skoro kobieta czuje, że coś nie tak ta chyba nie wymyśliła sobie.
Ja pamiętam jak rok temu wylądowałam na pogotowiu z mega bólem pleców, nie mogłam wstać, chodzić nic. Szanowny pan doktor powiedział " Gdyby to był wypadek na drodze, krew, złamanie to proszę przyjechać a nie z taką pierdołą":wściekła/y:
I dzięki tej "Głupocie" rok rehabilitacji miałam i do dzisiaj co pół roku zastrzyki.

 
Dziewczyny pytanie z serii "malujemy brzuch" :-)

orientujecie się czy można kupić specjalne mazaki do pomalowania brzucha w ciąży ??? mam pomysł na baby shower i chcę zrobić niespodziankę dla osób które organizują nam tą imprezę.
 
reklama
Marciaaa...niestety niekiedy nasza służba zdrowia jest żenująca...ja jak leżałam rok temu w szpitalu to nawet usg mi nie zrobili, a rtg...które mogło tylko pokazać czy mam kamień w nerce...ale jakbym miała poważne zmiany w budowie nery (raka, spuchnięta nerę, cokolwiek) to tego rtg by mi nie wykryło, a nikomu NIE CHCIAŁO się zrobić mi usg...(pomijam już fakt, że nawet gorączki mi nie zmierzyli, a miałam sporo ponad 40 stopni)
 
Do góry