reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

reklama
oj dziewczyny a my a PL narzekamy na służbę zdrowia... a mamy jak się okazuje lajcik :-D


a ja mam pytanie z innej beczki ... wiem, że do chrzcin mamy jeszcze sporo czasu, ale będą teraz długie zimowe wieczory i chciałabym przygotować coś oryginalnego co dam chrzestnym w momencie, gdy będziemy ich prosić... kiedyś natknęłam się gdzieś na fajny wierszyk - pisany w imieniu dziecka do tych chrzestnych, ale ni cholery nie mam pojęcia gdzie, co i jak ... macie może jakiś pomysł ??
 
Alka ja to mam nawet problem kogo poprosić na chrzestną...Szymon ma fajnych ale ten bąbelek...no nie wiem...
Jakiś taki biedniejszy - wszystko z drugiej półki - wyprawka, chrzestni nawet imię...
Mam kaca moralnego
 
O rany Mami współczuję przeżyć :( musiałaś się strachu najeść. swoją drogą skoro cię wypuścili, to chyba wiedzą co robią. Trzyma się dzielnie i niech skaczą koło Ciebie ty musisz teraz uważać na siebie i maleństwo.
Zauważyłam, że u nas dużo już mamusiek wylądowało na IP z jakimiś dolegliwościami.
Kasia jak twoje wczorajsze dolegliwości? już nie martwisz się, przeszło?
Ja staram się czytać wasze przypadki i puszczać w niepamięć, bo później zastanawiam się, czy przypadkiem ze mną ok wszystko...
Sprawdzam się co chwile, czy mam mokrą bieliznę, czy boli brzuch za mocno;/ Na razie się uspokajam, że więcej wydzieliny o niczym nie świadczy.

 
Hej Justynka :-)
wiesz co no brzuch mam dalej taki napięty, od tygodnia ta moja ciąża wygląda naprawdę inaczej :-) do tej pory jak sarenka a w tym tyg. brzuszek już zupełnie inny ale to pewnie już ten etap ciąży no w końcu nasze maluszki mają coraz mniej miejsca, skóra się naciąga, przybieramy na wadze itp. Jeszcze troszkę i nasze dzieciaczki będą już z nami :-)
 
Marciaa - mogłabyś opisać jakie miałaś objawy ??? (muszę coś przeanalizować z moimi objawami)
No to teraz dużżooo wypoczywaj mąż na pewno z synkiem pomogą :-) świetnego masz malca widziałam zdjęcie na fb.
 
reklama
ja podczas chodzenia czulam ciagłe klucie w srodku pochwy i takie parcie jakby na pecherz. No i zwiekszona wydzielina.

Połozne mnie uspkoily ze przy drugiej ciazy jestem bardziej swiadoma swojego ciala i dolegliwosci sa bardziej odczuwalne.

W ogole pod ktg myslalam ze mlody mi sie wygina duka czy raczka a to skurcze...heh nieźle. Franio starszy o 10 dni.
 
Do góry