reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam kochaniutkie:-)
przykro mi ale nawet sie nie bede starac was nadrobic bo napewno nie dam rady tak szalejecie:D

ja dzisiaj poczulam dopiero ze sie zbliza porod i to calkiem niedlugo
ale przerazona bylam
o 3 w nocy wyladowalam w szpitalu z mega krawieniem az ze mnie kapalo ehhhh ale w szpitalu sie uspokoilo no ale zaczelam miec skurcze co 15 min
zrobili usg wedlug ktorego wszystko dobrze potem ktg no i z niunia wszystko dobrze tylko zauwazyli ze mam skurcze i twardawy brzuch mialam :-(
dali tylko paracetamol i kazali lezec i wypuscili do domu
niewiem czydobrze zrobili
niby juz nie plamie ale skurcze czasami mam

no i teraz jestem taka niedolega bo wszyscy wokol mnie skacza:-(
 
reklama
Matko! Mami91! aż mi oczy wyszły na wierzch jak czytałam Twojego posta :szok:
Leż kochana niech skaczą wokół Ciebie, trzymaj się.

Dzisiaj odwiedziła mnie przyjaciółka z zaproszeniem na baby shower (organizuje dla nas impreze) ale fajnieeee :-) strasznie się cieszę !!! Imprezka 10 XII - będzie się trzeba odstawić :-):-):-)

Zjadłam właśnie kanapkę z pastą rybną a po tym zagryzłam ciastem :-) świetny smak polecam hi hi

Muszę Wam powiedzieć że do 21 listopada, czułam się jak sarenka, brzuch mi w niczym nie przeszkadzał a teraz łoooo matko! czuję się już jak prawdziwa ciężarówka hi hi brzuchol jakiś się duży zrobił, cycki przeszkadzają, palce puchną i łapię zadyszki jak coś robię tak więc ogłaszam wszem i wobec że jestem w ciąży i to na poważnie :-D
 
Alka ja tez sie zastanawiam wlasnie bo to wydaje sie dziwne, pisze z mama i mowi ze w polsce bym juz lezala do konca w spzitalu
zwlaszcza ze niunia nie obrocona jeszcze glowka do dolu :-(
a jakos sie trzymam ale wczoraj to nie wiedzialam o czym myslec juz z tego wszystkiego:-(
Kasiu nie mam innego wyboru jak nie będe chciala to mnie do lozka przywioza i to serio:-)

heheh i pomyliłam osoby zamiast kasi napisalam justys hihi te wasze avatary sa mylace i to naprawde:D ale juz poprawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
witam kochaniutkie:-)
przykro mi ale nawet sie nie bede starac was nadrobic bo napewno nie dam rady tak szalejecie:D

ja dzisiaj poczulam dopiero ze sie zbliza porod i to calkiem niedlugo
ale przerazona bylam
o 3 w nocy wyladowalam w szpitalu z mega krawieniem az ze mnie kapalo ehhhh ale w szpitalu sie uspokoilo no ale zaczelam miec skurcze co 15 min
zrobili usg wedlug ktorego wszystko dobrze potem ktg no i z niunia wszystko dobrze tylko zauwazyli ze mam skurcze i twardawy brzuch mialam :-(
dali tylko paracetamol i kazali lezec i wypuscili do domu
niewiem czydobrze zrobili
niby juz nie plamie ale skurcze czasami mam

no i teraz jestem taka niedolega bo wszyscy wokol mnie skacza:-(

Trzymaj się mocno w dwupaku! i jakby co to odrazu szukaj szpitala z bardziej odpowiedzialnym personelem!!!!!
 
Dorotka_23 to miłe, co napisałaś :-D Ja właśnie jak za bardzo zaczynam się nakręcać myśląc o porodzie, to powtarzam sobie, że jak przytulę moje dzieciątko to na pewno zapomnę o całej reszcie :-)

Mami91 wytrzymaj jeszcze trochę, a swoją drogą to też się dziwię jak po krwotoku mogli wypuścić Cię do domu? Leż i niczym się nie stresuj.
 
Mami91 - hi hi już kilka razy pomylono mnie z Justyś, spoko nic się nie stało ;-)

Kurcze może faktycznie pojedź do innego szpitala jak piszą dziewczyny bo to kurcze podejrzanie wygląda, krwawienie a oni Cie do domu wypuścili...
 
reklama
Anastazja to jest jedyny szpital. znaczy jedyny szpital a reszta to jakies prywatne kliniki czy cos
no dziwne ze paracetamol ale moze oni lepiej wiedza
Tiramisu personel rzeczywiscie byl jakis dziwny jakies mlode siksy mnie badaly z 3 ich byla i jedna taka starsza chyba jedymym lekarzem ale ona mnie nawet nie dotknela. te mlode to jakby studentki albo stazystki albo nie wiem nie znam sie moze.
 
Do góry