reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

witam się więc i ja :-)
nie śpię od około godziny 4:00 ... przez ból zatok po prostu nie mogę ... jestem umęczona rozdrazniona i ciagle mi się płakać chce z tego wszystkiego. Napisałam smsa do lekarza ... kazał wziasc pyralgine i kropelki do nosa ... najgorsze ze normalnie oddycham tylko tak boli głowa i zatoki że nie mogę wytrzymać ... jutro koniecznie idę do lekarza ... nie mam ochoty się męczyć bo zwariuję:-( ja miałam dzisiaj ciuszki prasować ale póki co nie jestem w stanie ... ciągle leżę ... zazdroszczę wszystkim które się powysypiały ... :-( życze spokojnej niedzieli
 
reklama
Edytka- bidulko, mi na zatoki pomaga sól morska w sprayu, zresztą alergolog tylko to mi pozwala brać do nosa. A pyralgin można w ciąży-nie wiedziałam. Już miałam Ci wcześniej napisać, że jak u mnie będzie córcia- to też Maja:)
Marciaa- daj znać co lekarz powiedział.
A my z maleństwem słuchamy Hugh Laurie'go płyty-dzidzia go uwielbia:laugh2: i robimy ciasto Rafaello polecane przez Anisie. Mój tatuś ma jutro imieninki i to będzie ciacho dla Niego.Mam nadzieję, że będzie mu smakować, bo On raczej lubi "tradycyjne", jak sernik, szarlotka,makowiec czy klasyczne babki:-D.
 
tiramisu, fajnie ze w domu i oby do końca 38:-)

Marciaa, uważaj na siebie

Nam wczoraj szybko dzień zleciał, byłam na chwilę w galerii i mam już 2 prezenty gwiazdkowe: dla męża i taty, dla reszty mam pomysły więc nie jest źle. Druga partia Mikołajkowych rzeczy wyprana, jeszcze trzecia czeka... No i się chyba powoli będę pakować. Za to zmywarka kaput:angry: Jeszcze nam tego wydatku brakowało.

No nic, milego popołudnia. Jak Mati wstanie to jemy obiadek i jedziemy do rodziny.
 
myszka nam tez sie zmywarka popsula:wściekła/y: T pruboje od rana naprawic ale raczej nic z tego nie bedzie:-(
Marcia trzymaj sie mam nadzieje ze wszytsko jest ok.
 
niki222 na wszystkich ulotkach piszą że w ciązy nie wolno brać pyralginy. Pamiętam w pierwszej ciąży miałam taki ból w podbrzuszu ze nic nie pomagało ... ani nospa ani magnez w kroplówce, ani dozwolone leki przeciwbólowe w zastrzykach. dopiero moj lekarz zaproponował zebym wziela jedna tabletkę pyralginy - i miałam spokój do konca ciazy:-) tak więc i w tym przypadku myślę że jedna tabletka mi nie zaszkodzi, a jutro tak czy siak pójdę sobie do laryngologa
a wiecie już czy bedzie chłopiec czy dziewczynka? czy nie chcecie znać płci? u nas chłopak miał być Maksymilian :-) i w sumie dopiero po potwierdzeniach lekarza zaczelismy szukac imienia dla dziewczynki ... i tak jakoś imię Maja nam się najbardziej spodobało :-)
Marcia daj szybciutko znać co tam u ciebie ...
 
niki222 na wszystkich ulotkach piszą że w ciązy nie wolno brać pyralginy. Pamiętam w pierwszej ciąży miałam taki ból w podbrzuszu ze nic nie pomagało ... ani nospa ani magnez w kroplówce, ani dozwolone leki przeciwbólowe w zastrzykach. dopiero moj lekarz zaproponował zebym wziela jedna tabletkę pyralginy - i miałam spokój do konca ciazy:-) tak więc i w tym przypadku myślę że jedna tabletka mi nie zaszkodzi, a jutro tak czy siak pójdę sobie do laryngologa
a wiecie już czy bedzie chłopiec czy dziewczynka? czy nie chcecie znać płci? u nas chłopak miał być Maksymilian :-) i w sumie dopiero po potwierdzeniach lekarza zaczelismy szukac imienia dla dziewczynki ... i tak jakoś imię Maja nam się najbardziej spodobało :-)
My z tych co nie chcą znać płci, czyli w mniejszości:-D. A imię dla dziewczynki wybrałam ja, a mój A. dla chłopca:-).
 
witajcie ponownie, właśnie wybieramy się do cioci i wujka P. których dawno nie widzieliśmy..
mały dziś daje o sobie znać.. w sklepie nagle zrobił mi się twardy brzuch i zaczął lekko boleć ale przeszło, jedną zmianą jaką zauważyłam w ciągu kilku dni jest straszne ściskanie pęcherza, co wcześniej nie miało miejsca ;-)
na dodatek zauważyłam właśnie na karcie ciąży, że mam wpisaną kontrole na 29, a czemu się ten poniedziałek ubzdurał to nie wiem.. przynajmniej nie będę musiała jutro gnać z rana na pociąg, tylko spokojnie P. po pracy mnie zawiezie do mojej mamy żebym we wtorek mogła iść do lekarza ;)
Marcia uważaj na siebie
 
reklama
Witam w słoneczny dzień :-)Ja dzisiaj wyspana i pełna energii! Dziewczyny piszecie o prezentach gwiazdkowych, a ja jakoś na razie o tym w ogóle nie myślałam. Skupiłam się na maleństwie, a tu Święta coraz bliżej! Jak ten czas leci :szok: Za chwilę Mikołajki, potem Gwiazdka, Sylwester i już Nowy Rok i nowe wyzwania :-D

Bakaalia ja też mam uczucie ściskania pęcherza jak mi brzuch twardnieje. Po paru sekundach przechodzi i jest normalnie.

Marciaa
trzymaj się i jak tak bardzo Cię boli, że już chodzić nie możesz, to lepiej od razu na IP.

GośkaRW
głos oddany.

Życzę wszystkim udanej niedzieli!
 
Do góry