reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2012

dzien dobry wam :-) ja dopiro co wstalam i jestem tak wyspana ze az papa sie cieszy:-) wczoraj wieczorem myslalam ze z goscmi nie wysiedze maly tak sie wyginal i wypychal ze nie umialam oddychac i az caly brzuch bolal. ja dzis prasuje reszte ubranek i juz bedzie gotowe :) zycze wam milej niedzieli :-)
Ps. co dzis gotujecie??
 
reklama
Witam się i ja.
Trochę niewyspana jestem, ale już się kłaść nie będę bo nie lubię w ciągu dnia spać.

Anastazja - postaram się dziś uczynić zdjęcia pieluch.

Dziewczyny, dzięki za głosy. Ponieważ można je oddawać codziennie - będę wklejać i zaśmiecać wątek, żebyście czasem w przypływie sympatii do mnie i Weroniki kliknęły :)
Czekoladowe smutne oczy

Obiad - ja dziś po staropolsku ;) kotlety z piersi kurczaka, ziemniak i nie wiem co do tego bo nic innego w lodówce nie ma. Ewentualnie frytki zrobimy do tej kury i nie bede zawracać sobie glowy surówką (bo jakoś tak u nas jest, że jak robimy frytki to nei ma surówki bo i tak dużo jedzenia jest).
 
O rany wizja, że któraś z nas może pęknąć do świąt przyprawia mnie o dreszcze:) Sama w sumie powtarzam mojemu bobasowi, żeby wytrzymał przynajmniej jeszcze 4 tygodnie.
Już będę gotowa psychicznie po świętach, bo obecnie ze swoich zmartwień, doszukiwania się czy jest ok dostaje paranoi:eek:
U mnie dzisiaj na stole "smażony ryż":-)

 
Ja też się już witam:), niedawno wstałam, ale tradycyjnie budziłam się średnio co 2h na siusiu:-).Wczoraj wybraliśmy się na spacer po centrum handlowym, nic nie kupiłam, bo mi jakoś nic nie wpadło w oko.A może dlatego, że dla dzidzi chyba już wszystko mam:). Maleństwo tak mnie uwierało pod żebra i chyba uciskało na przeponę, że miałam problemy ze złapaniem oddechu. Aż się A. wystraszył. Ale dziś już oki.I wiecie co, szybciej się już męczę i mam już problemy z utrzymaniem równowagi pod prysznicem, wczoraj się poślizgnęłam i na szczęście tylko troszkę łokieć stłukłam.Ciamajda ze mnie jak nic.
A na obiad mam kapuśniak i pierogi ruskie:-D, jak to cudownie, że A. ma w pracy bufet i przynosi jedzonko do domku:)
Gosia- głos oddany
 
Ostatnia edycja:
witam się i ja :)
nocka przespana fajnie :) poszliśmy spać późno kolo 3 (oglądaliśmy u Szwagra KSW).. obudziliśmy się o 8 ale jakoś wstawać się nie chciało.. (co jest bardzo dziwne u mojego M.) i ... obudziliśmy się o 11:30 :szok: mój mężulek nie dowierza bo on z tych rannych ptaszków jest.. i teraz mówi że pół dnia stracił.. a ja mu dzielnie tłumaczę że widocznie organizm potrzebował tyle godzin snu :-)

na obiadek dzisiaj nie mam pojęcia co będzie.. jak zwykle jedziemy do teściów :) a tym razem nie wiem co zaserwują.. lubię na niedzielne obiadki do nich jeździć bo najzwyczajniej w świecie zawsze w niedziele nie chce mi się gotować :-D

czekam aż mi wyschną ciuszki Maksymilianka i będę prasować :-D a w tym czasie mężulek posprząta chałupkę ;-)

Justyś smażony ryż? a z czym? jak robisz?? przepis poproszę!! :-)
Niki uważaj na Was!! dobrze że nic się nie stało..!! a pierogi ruskie to poproszę szybko w paczuszkę spakować i mi przesłać :D uwielbiam!!
miłego dnia życzę :-)

ps. wow :szok: tylko 40 dni zostało! a straszą mnie że może przyjść wcześniej :szok: w tym tyg. muszę na 100% spakować torbę!
 
Ostatnia edycja:
Venus:) spokojnie:) u mnie też jest 3 tygodnie różnicy:) ale gin mówił, żeby trzymać się wersji z usg, bo ona jest najbardziej prawdopodobna:)

Tiramisu...przez Twój nick zaraz zejdę do cukierni po tiramisu:) a Ty nogi zaciskaj:):)

Justys:) smażony ryż:) mniam:):)

ja niedawno się obudziłam;) tzn jakąś godzinę temu, patrzę sobie właśnie na kącik Hani i to wszystko wydaje mi się takie nieprawdopodobne:):) aż łezka się w oku kręci:D:D

dobra:) czas zejść do sklepu po jedzonko na śniadanie, bo jak zobaczyłam mój suwaczek to od razu zachciało mi się maślanki, kanapek z żółtym serem i ogórkiem kiszonym:D:D ciekawe tylko czy razowca już dowieźli....
 
Ewelina...narobiłaś mi smaka na makaron z truskawkami....coś czuję, że P. będzie dziś szukał po sklepach dla mnie mrożonych truskaweczek:D:D:D:D:D

Gośka;) spoko loko:D damy radę z pieluchami:) ja czytałam o nich dużo pozytywnych opinii:) ale zobaczymy jak się będą sprawdzać u naszych maluszków;):)

a ja mam dziś uczelniany dzień....brrr....robię jeden projekt, zaraz przychodzi kolega i robimy drugi, a jak pójdzie to ja muszę wrócić i skończyć ten pierwszy, bo we wtorek muszę go oddać...ehhh....a jeszcze kiedy mam napisać magisterkę i licencjat:(
 
reklama
oglądam The Voice of Poland i jest tu laska w ciąży, widać, że zaawansowana już i ciekawa jestem czy do finału dotrwa :) ale jestem pod wrażeniem, że daje tak ładnie radę. Ślicznie wygląda w ogóle. I była na koncercie Illusion w tejże ciąży. Co prawda nie lubię Illusion i tego typu muzyki, ale pech chciał, że wygraliśmy bilety w radiu roxy na koncert w Hydrozagadce dziś w Warszawie, zespół o dźwięcznej nazwie Masturbator. Muzyka jest okropna, ale pójdziemy. Lubię czasem takie dziwne sytuacje. Może być ciekawie hehe.
 
Do góry