reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(
 
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(

hihihihihihi mamjakty ja walczyłam z tym problemem wczoraj hihihihi i teraz instrukcja:
wciśnij Ctrl+Alt+(strzałka w bok) w zależności od ustawienia obrazu :-):-):-)
powodzenia
daj znać czy się udało bo ja czekałam pół dnia aż mi mężul naprawi i byłam odcięta od bb ;-);-);-)
 
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(

Prawy przyciska na pulpicie, wejdź w opcje grafiki, potem rotacja i przestaw na "standardowe"
 
A mi sie nowe forum podoba....fajne jest...Bardziej nowoczesne...stara wersja jednak była bardziej "zacofana" jesli chodzi o wygląd czy działanie w porównaniu do innych for...kwestia przyzwyczajenia wiec spokojnie...:-) No i teraz forum pójdzie na innych telefonach nie tylko na tych nowszych czy lepszych...Co dla niektórych jest wazne :-)

Ja pamiętam że mi Piotrek zmniejszych kiedys litery...I jak siedziałam na forum to nos miałam przy samym ekranie :-D tez duuuużo póżniej wyczaiłam co mi ta Zaraza poprzestawiała :-)

Impreza sie udała...ja sama i 4 dzieci....Normalnie padłam na pysk....Ale ile radości i wrzasku ahhhh super :-) Dzieci są świetne :-) Tyle radości w takim maleństwie :tak: Balony latały...serpentyny pod sufitem...a solenizantka przebierała sie co 30 minut bo tyle ciuszków dostała :-)

Miłego dzionka dziewczyny ;-)
 
ups ale teraz forum dziwnie wygląda. Jak dla mnie to tamta wersja była bardziej przejrzysta. Tu za to duży plus za podkreślanie błędów ! :tak:
 
Ojjj... dla mnie tamta wersja też była bardziej przejrzysta ;-) jakoś gorzej teraz wszystko widzę, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :-D
a u nas wietrzysko takie, że głowę urywa :wściekła/y: Karola śpi na tarasie, bo na spacer nie ma szans :-(
u nas wczoraj też mała imprezka była, Karolka pobawiła się z kuzynką i to doslownie - rzucały sobie piłkę, układały razem wieżę z klocków i na koniec Karolka padła :-D miłego popołudnia dziewczynki :tak:
 
reklama
Ja niby wyszłam na spacer na trochę ponad godzinkę ale wiatr jest paskudny! Dobrze, że Ola spała to przynajmniej jej nie wiało tak mocno, zrobiłam jej barykadę ze śpiwora :-D

U nas w piątek byli znajomi z synkiem też ze stycznia, ładnie dzieciaki nawet się bawiły, tylko Ola śpiąca była bo miała jedną drzemkę i pod koniec marudziła :sorry2:
 
Do góry