reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczeń 2009

reklama
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(
 
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(

hihihihihihi mamjakty ja walczyłam z tym problemem wczoraj hihihihi i teraz instrukcja:
wciśnij Ctrl+Alt+(strzałka w bok) w zależności od ustawienia obrazu :-):-):-)
powodzenia
daj znać czy się udało bo ja czekałam pół dnia aż mi mężul naprawi i byłam odcięta od bb ;-);-);-)
 
Dziewczyny, może któraś będzie wiedzieć jak mi pomóc... Młoda cosik mi poprzestawiała w laptopie i teraz wszystko mam z boku - pasek startu, ikony wszystkie, jak otwieram stronę internetową to też jest wszystko poprzestawiane - tam gdzie góra jest bok itd :angry: Nie umiem sobie tego poprawić, nie wiem co Ola mi wcisnęła :-(

Prawy przyciska na pulpicie, wejdź w opcje grafiki, potem rotacja i przestaw na "standardowe"
 
A mi sie nowe forum podoba....fajne jest...Bardziej nowoczesne...stara wersja jednak była bardziej "zacofana" jesli chodzi o wygląd czy działanie w porównaniu do innych for...kwestia przyzwyczajenia wiec spokojnie...:-) No i teraz forum pójdzie na innych telefonach nie tylko na tych nowszych czy lepszych...Co dla niektórych jest wazne :-)

Ja pamiętam że mi Piotrek zmniejszych kiedys litery...I jak siedziałam na forum to nos miałam przy samym ekranie :-D tez duuuużo póżniej wyczaiłam co mi ta Zaraza poprzestawiała :-)

Impreza sie udała...ja sama i 4 dzieci....Normalnie padłam na pysk....Ale ile radości i wrzasku ahhhh super :-) Dzieci są świetne :-) Tyle radości w takim maleństwie :tak: Balony latały...serpentyny pod sufitem...a solenizantka przebierała sie co 30 minut bo tyle ciuszków dostała :-)

Miłego dzionka dziewczyny ;-)
 
ups ale teraz forum dziwnie wygląda. Jak dla mnie to tamta wersja była bardziej przejrzysta. Tu za to duży plus za podkreślanie błędów ! :tak:
 
Ojjj... dla mnie tamta wersja też była bardziej przejrzysta ;-) jakoś gorzej teraz wszystko widzę, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia :-D
a u nas wietrzysko takie, że głowę urywa :wściekła/y: Karola śpi na tarasie, bo na spacer nie ma szans :-(
u nas wczoraj też mała imprezka była, Karolka pobawiła się z kuzynką i to doslownie - rzucały sobie piłkę, układały razem wieżę z klocków i na koniec Karolka padła :-D miłego popołudnia dziewczynki :tak:
 
reklama
Ja niby wyszłam na spacer na trochę ponad godzinkę ale wiatr jest paskudny! Dobrze, że Ola spała to przynajmniej jej nie wiało tak mocno, zrobiłam jej barykadę ze śpiwora :-D

U nas w piątek byli znajomi z synkiem też ze stycznia, ładnie dzieciaki nawet się bawiły, tylko Ola śpiąca była bo miała jedną drzemkę i pod koniec marudziła :sorry2:
 
Do góry