reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Jejku dziewczyny nie było mnie dwa dni a tu takie zmiany:szok::szok:
Ja póki co oszczędzam się bo muszę wyleczyć do końca mojego trzylatka ale mam nadzieję, że wyrobię się do końca m-ca bo koniecznie chciałabym pozostać styczniówką:tak:
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest z tą herbatą z liści malin?
Mąż mi kupił a na odwrocie jest tylko przepis jak używać do kąpieli :confused::confused:
Czyżby kupił złą? Napiszcie jak się ją powinno robić!
 
perla - powodzenia:-)
Klaudusia - ja tez taką kupiłam, Pani mi powiedziała, że to sa własnie zwykłe liście malin, więc pic tez je można, ja na oko wsypywałam do kubka, może ok 2 łyżeczek to było, starałam sie nie za mocna robić, popróbuj sobie - ale mi i tak nie smakowała :no:;-)
 
Teraz na Was pora, czekam i dopinguje, abyście długo nie czekały:-):-):-)
Nathanek jest cudowny:-):-):-) Jak na razie grzeczny:tak:
Na wątku "Rodzimy..." wkleiłam już zdjęcie. Jeszcze postaram się opisać mój poród.


Mnie liście malin pomogły, także polecam. :tak:
 
gratulacje dla Madzia_33 - chłopak słusznych rozmiarów :-)
Rzeczywiście dzień za dniem i poród za porodem :yes:

mnie pan doktor powiedział że jeszcze pochodze tak z 2 tygodnie:szok::szok:, a od siódmego miesiąca ciąży trzech lekarzy mnie straszyło przedwczesnym porodem, a tu sie okazuje że z rozwarciem też można :-D

mały nie jest taki mały, bo jego waga wynosi około 3400 !! i podobno długi jest ... jak go tak ponosze do 27 stycznia to jego waga wzrośnie do około 4 kg!!! :szok:
 
reklama
Klaudusia ja piję herbatę z malin od 36 t.c trzy razy dziennie po łyżeczce. Ciekawe czy zadziała:confused:
Marylion już niedługo Ty:-)
 
Do góry