reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

No moj tez jak sie wezmie za sprzatanie to jest tak dokladny i tak mu dobrze idzie,ze wszystko blyszczy....ale to tylko jak sie wezmie...a ostatnio to sie nie zdarza wcale:-( jak bede w szpitalu to na pewno bedzie wszystko blyszczalo chociaz on nie chcialby mnie zostawic w szpitalu nawet na chwile..

Malpko- mnie tez sie wydaje,ze ten spdek formy i bole to juz sa normalne,mnie wszystko boli i ciagnie,a spac mi sie chce i zmeczenie dokucza mi od rana do nocy..
 
reklama
Małpko przestań się stresować niepotrzebnie:-):tak: Ja w sumie ostatnio też się denerwuje bo i brzuszek twardnieje i kręgosłup często boli:wściekła/y:...

Ja to mam nadzieje, że jak wrócę po porodzie do domku to będzie czysto i nie będę musiała się denerwować na mojego, jak On coś już robi to robi to bardzo dokładnie ale żeby go zagonić to trzeba się nadenerwować, a ja bardzo lubię porządek:tak: czasami to aż mówi mi, że to jest chore jak ja sprzątam:tak:;-)

 
Moj P w ogole praktycznie nie pije. Jak jedziemy gdzies na wesele, to jest rozmowa typu: Ja- bede prowadzila samochod, a Ty sie napij. On-ale ja nie musze pic. Ty sie napij, a ja bede prowadzil. itd. Na szczescie zazwyczaj wychodzi na moje, bo dziwnie by mi bylo, gdybym ja z rodzinka na weselu pila, a P by odmawial ;-)

Ja wlasnie poprasowalam wszystkie pieluchy i mam na dzisiaj dosyc. Nie wiem jak sie doczlapie na usg. Nie mam sily z domu wyjsc.
 
Małpko a marudz marudz...milo sie czyta ze nie tylko ja sie czuje jak z przyslowiowego krzyza zdjeta...bo czasem juz sie zastanawiam ze uzalam sie nad soba i sobie wkrecam...ale wchodze tutaj i nie! nie jestem sama! hihihi i od razu lepiej jakos troszke...
 
Mój ze sprzątaniem to ma zazwyczaj tak, że wszystko zrobi, ale trzeba mu pokazać. Bo faktycznie on fizycznie nie widzi kurzu na podłodze czy zacieków na umywalce. Chyba jest ponad to ;-) Więc podział obowiązków mamy taki, że ja mówię, a on robi :-) Oczywiście, zazwyczaj dla spokoju własnego sumienia ja dołączam się i sprzątamy wspólnie, chociaż ostatnio coraz częściej słyszę "zostaw to, nie męcz się".

A co do pępkowego to w ogóle nie było o tym mowy, chyba nie planuje... Ale spytam, jak wróci do domu - dzisiaj się spóźni, bo pojechał gdzieś po prezenty, zgaduję, że imieninowe dla mnie :-D
 
no mój mąż na pewno pępkowego nie przepuści, ;-)ale to raczej z teściami i rodzicami. a jeśli ma zamiar kombinować coś ze znajomymi to mam nadzieje że zrobi to w domu no chyba że wyskoczą gdzieś tutaj blisko domu do knajpy. bo jak ma jechać do Wrocławia i później wracać to ja sobie tego nie wyobrażam. wolę żeby to pępkowe wypił ze wszystkimi możliwymi osobami zanim ja wrócę, a nie że ciągle jakieś osoby będę mu marudziły że nie napił się z nim pępkowego. jak ja wrócę to jego miejsce (po pracy oczywiście) będzie przy mnie i przy dzidzi :-)
 
witajcie.
Kasiu widzę że masz termin tydzień przede mną i jak się trzymasz, jestem tutaj nowa pisałam dość dawno i odzywam się dopiero teraz bo po prostu brak czasu szczerze powiem, postaram się poznać się z wami jak najwięcej, właśnie dzisiaj skończyłam prasowanie wszystkich rzeczy dla małego,jestem padnięta, z trudem wszystko pomieściłam w szafie i komodzie, ale już mam z głowy, zajęło mi to dobrych parę dni wliczając pranie.Jestem można powiedzieć przygotowana chociaż jeszcze niecałe 2 miesiące ale chodzi za mną przeczucie że zacznie się coś wczesniej choć wolałabym tego uniknąć, jutro mam wizytę u lekarza dzisiaj byłam na usg wszystko ok,mały waży 2 kilo co powiem mnie zdziwiło bo mój pierwszy syn ważył mniej.Ale dobrze, chociaż z pierwszym przytyłam 13,5 kilo a teraz możecie wierzyć od początku ciąży przytyłam tylko 4,5 kilo a jem normalnie.Jestem padnięta ide coś zjeść i wracam do was, co u was słychać, która z was ma podobny termin?pozdrawiam
 
reklama
no ja mam z miesiaczki na 17stycznia z pierwszego usg na 19 a teraz ciagle z usg wychodzi mi okolo 10tego stycznia hehe
 
Do góry