reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Wy tak reagujecie na cudze, a ja na moje, rozpływam się głupio, a dotychczas tak nie było. Na zasadzie, jak on slicznie bawi się, jak ślicznie rzuca się na podłoge wrzeszcząc i walac konczynami w nią, jak ślicznie urzadza awantury... Dobrze, że zdaje sobie sprawę z tego i troche panuje, bo bym dziecko w wiaderku trzymac musiała, tyk bym rozpusciła... :-p.

No i reklamy to łzy w oczach.
 
reklama
Wiem, że dla was to trochę dziwne ale postarajcie się zrozumieć moje poświęcenie. Jak już wcześniej pisałam jest on w naszym szpitalu duuuużym autorytetem i jest naprawdę dobrym fachowcem, tylko gbur....
Być może ja tez trochę wyolbrzymiam problem (jak to baba w ciąży). Dlatego tak trwam przy nim bo jego pacjentki są o wiele lepiej traktowane przy porodzie.
Ja mieszkam na wsi a szpital w którym będę rodziła jest szpitalem powiatowym. I jak to w takich miejscowościach bywa wszyscy wszystko wiedzą.
 
Elka w takim razie no cóż musisz zacisnąć zęby i dobujać się jeszcze te 2 miesiące :-) dasz radę - mam nadzieję że zostaną ci tylko ze 2 wizyty no może 3 :tak:
ale napewno jakoś przeżyjesz :tak:

trzymaj sie
 
Celinka83 apropo tego ręcznego przekręcenia..to czytałam kiedyś wywiad z Janette Kalytą i ona się nauczyła tej techniki od pewnej meksykanki (nie wiem czy dobrze pamiętam) i za pomocą kilku ruchów chustą potrafi obrócić i ułożyć dziecko :tak:
 
Późno bo późno ale dołączam jesli mnie przyjmiecie.
Na imię mi Patrycja i 9 stycznia mam zostać mamą Julitki.
Mam kochającego mężczyzne i wkrótce zostanę mamą.
Spełnia się moje marzenie.
Może i jestem młodziutka ale kocham już teraz moją córeczkę całym serduszkiem.
Pozdrawiam Was
 
reklama
Witam wszystkich:-)
też troszkę spóźniona chcę dołączyć do Was,
krok po kroku odkrywając kolejne wątki....
mam termin na styczeń/luty (ale nie jest on jeszcze dokładnie określony..)
także w sumie nie wiadomo, gdzie powinnam się zapisać?:-D
nie znam na razie płci (na własne życzenie-ale nie wiadomo czy sie jeszcze nie złamię w tym postanowieniu):tak:
mam 25, i plany dołączenia do taty dziecka (który obecnie przebywa zagranicą)
Ela
 
Do góry