reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witam nowe przyszle mamusie:-)

Dziewczyny kupujcie zimowe kurtki, bo za 3 dni mają juz być przymrozki i śnieg z deszczem...
 
Ostatnia edycja:
reklama
wiem swoja drogą że nawet Kukulska i Jopek zasięgały jej rady....

a tak - też czytałam listopadowe "m jak mama"

zazdroszczę wszystkim z Warszawy bo ona tam własnie pracuje

myślę, że akurat Janette Kalyta to nie za bardzo jest dostępna dla zwykłych zjadaczek chleba, bo pewnie jest do niej spora kolejka.
 
A ja mimo wszystko marzę o takim nastawieniu i podejściu do rodzącej...
bo obawiam się że znając swoje szczęście trafię na zniechęcającą osobę...:-:)tak:
ale od poniedziałku będę chodzić do szkoły rodzenia...także mam cichą nadzieję, że może tam znajdę taką osobę...zobaczymy..
a dziecko teraz nadal jest bardzo aktywne (może to przez to leżenie na boku?)
i przed chwilą wykonało serię kopnięć za jednym zamachem \
(to nowość ostanio:tak:)....a przecież kładziemy sie spać ...;-)
 
a ja po piątkowej wizycie....
Mała wazy 1670g i z wagi wynika, że urodzi się pod samiuśki koniec grudnia. Wszystko w porząsiu, chociaż szyjka macicy ponoć trochę obniżona także dostałam nakaz aby się oszczędzać. Oczywiście ze względu na niewielka anemię dostałam takze recepte na zelazo.
Mała pyszczek pokazała nam z profilu, głowka w dół, ale była znowu zbyt blisko aby obraz 3d byl super wyraźny. Zarys profilu oczywiscie sliczniutki :)Pooglądam ja sobie jak już postanowi opuscic swoj "wodny swiat".

Ostatnio z mezem znowu zastoj jesli chodzi o sprawy łozkowe..... z jednej strony mnie to martwi z drugiej sama juz zaczynam sie obawiac (głupia ja) o Małą. Im blizej porodu tym ciezej.....
 
reklama
Do góry