reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

U nas rano śnieżyca była, straszny gęsty śnieg, w sumie nie długo jakoś, może do pół godziny ale zdążyło tak nasypać że na pewno kilkucentymetrowa powłoka śniegu jest! Potem się uspokoiło, nadal sypało ale nie tak mocno a teraz znowu zaczyna śnieżyć gęsto! A dopiero co śnieg stopniał... :dry:
Agag28 - moja Ola też dziś później wstała niż zwykle :tak::-D
 
reklama
ja to w ogóle nie mogę narzekać, bo ona wstaje tak między 8.30 a 9. A w nocy to 2 razy się na butlę budzi ok 1 i potem ok 5 także nocki mam rwane
 
u nas też powrót zimy, biało i można sanki wyciągać. A było już tak fajnie.

Nocki u nas też z pobudkami na cyca. Dzisiaj 2 razy o 1 i o 5. A przed wczoraj o 3 i spaliśmy do 7. Codziennie budzi się o 7 no czasami o 7.30 a kiedyś spaliśmy do 8.
 
My dzisiaj po cieżkiej nocy (pewnie ząbki tradycyjnie ) ale za to obie odespałyśmy do 10ej ! :zawstydzona/y: Wczoraj u nas pogoda była ze skrajności w skrajność , raz piękne słońce za godzine sypało i biało- szaro sie robiło a dziś u nas pięknie i dzwoniłam do tesciowej czy by z Olą na spacer nie poszła a babcia u lekarza :baffled: Musze poszukać na necie gdzie jakie sklepy z bucikami dla Oli, bo jutro wybieramy sie do Białegostoku po zakupy a i dywanu szukam na allegro. Na razie młoda zajęta chrupkami :-)
Miłego dnia życzę ;-)
 
A u nas znowu dzisiaj mały atak zimy!!Na szczeście troche słoneczka było!!Torun zalało i do 18 ludzie muszą się ewakułować z działek ogrodniczych bo dużo tam zamieszkuje na stałe!!Mieszkay niedaleko ale na szczęście na tyle wyżej że nas nigdy nie zaleje nawet jakby tama we Włocławku poszła uffff!!!!Ale szkoda mi tych ludzi bo z Małymi dziecmi też tam mieszkają a teraz jeszcze zimno to nawet nie ma jak później tego wszystkiego wysuczyć!!
 
a ja całą noc nie spałam...To mnie zęby bolały...Masakra,pół twarzy nie czuję a napieprza mnie skroń i oko przy okazji...dawkę paracetamolu przekroczyłam...za 2 h otwierają pogotowie dentystyczne mam nadzieję,że do tej pory głowa mi nie eksploduje:no:
 
Princess współczuję....ból zęba to masakra...
mi dzisiaj plomba wypadła więc wizyta u dentysty nieunikniona...

Lucy , u mnie się tak dzieje..nie zawsze buźki mam...
 
reklama
Wspołczuje problemów zebowych.....mi ciąża i karmienie bardzo zęby osłabiły....ale żeby się nie zarżnąc finansowo to chodze sobie raz w miesiącu...Oczywiście prywatnie bo na nfz to robią byle zrobić....

U nas dziś sniegiem posypalo.....w lekkim szoku byłam jak wyjżałam przez okno....Co za pochrzaniona pogoda :dry:

No i forum po raz kolejny sie zmieniło...Teraz bardziej oczy bola....dla jak mnie mniej przejrzyste i niebieska kolorystyka była przyjemniejsza dla oka...Mogliby umożliwić włączenie różnej stylistyki...;-)

Co do buziek nie pomogę bo ja prawie wszystkie na pamięć znam już ;-)
 
Do góry