reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Dziewczynki melduje się ostatni raz w dwupaku! :-):-):-)
Właśnie wróciłam od lekarza. Przedstawiłam jej swoją sytuację, że studia, sesja itp... i zgodziła się na wywołanie przed terminem!:tak::tak::tak:
Tak więc ja jutro z rana ruszam na oddział, zakładają mi cewnik, kroplówkę i czekamy na reakcję czy szanowne panisko zechce się wykluć w końcu :-D:-D:-D
A co mnie jeszcze cieszy to to, że moja pani doktor będzie odbierała poród :cool2:
Podobno po wywoływaniu bóle są mocniejsze... Się przekonamy!
all4seasons gratuluje synka!
 
Miaa6 bo my wyjątkowe jestesmy...wyjatkowo uparte dzieci mamy:-)

No też właśnie czuje z Tobą jakąś więź tzn. porozumienie ;-) odnośnie tych maluchów w brzuchach - dobrze im tam i dlatego nie chcą wychodzić.. hehe uparciuszki, pewnie będziemy miały z nimi ładne przeboje :-D:-D

klaudusia trzymam kciuki!!!
 
pewnie będziemy miały z nimi ładne przeboje :-D:-D
i juz niedługo bedziemy obydwie jako jedyne po nocach na BB siedziec...założymy wątek dla mam uparciuchów...dzieci, które nie dają mamom spać, najeść się, umyć...i my jako założycielki żalące sie sobie że inne panie styczniówki śpią a my kołyszemy kołyszemy kołyszemy...:-)
 
Ja też melduje się w dwu paku niestety jeszcze dzisiaj na wizycie dowiedziałam się że szyjka jest wysoku i to może potrwać a termin miałam na tą niedziele pierwszy z usg następny na następną niedziele a 29 z okresu + do tego 7 dni to wychodzi 5 luty i niestety załapie się pewnie na lutówki a szkoda mi was opuszczać trzymajcie za mnie kciuki zebym się rozpuściła jeszce w tym miesiący bo mam już dość!!!!!
 
Miaa, Emilka mój leniuszek też nie wychodzi :-), choć mój mąż każe mi dać jej spokój bo twierdzi że ma jeszcze czas. Widocznie jest jej tam dobrze. Termin mam na 22.01 i 25.01 więc zgadzam się z nim. Ale tak się boję, że już bym chciała żeby to się zaczęło....
 
i juz niedługo bedziemy obydwie jako jedyne po nocach na BB siedziec...założymy wątek dla mam uparciuchów...dzieci, które nie dają mamom spać, najeść się, umyć...i my jako założycielki żalące sie sobie że inne panie styczniówki śpią a my kołyszemy kołyszemy kołyszemy...:-)

wiesz jakoś by mnie to nie zdziwiło, staram się wyspać na zapas :dry:, ale niestety nie da się.

kwdziewa - nigdy nie mów nigdy
Magdalen- ja mam terminy prawie tak jak Ty usg 22.01 , a drugi 27.01 i tak uważam że młody za długo już siedzi
 
Dziewczyny nie zapominacie o mnie:eek: Ja tez jeszcze w dwupaku z terminem na 25!!! Ale dzisiaj brzusio się napina i takie kłucia- może, może coś.....??????
 
reklama
Dziewczyny nie zapominacie o mnie:eek: Ja tez jeszcze w dwupaku z terminem na 25!!! Ale dzisiaj brzusio się napina i takie kłucia- może, może coś.....??????

No, kilka nas jeszcze zostało ;-)Ja się teraz pocieszam, że pewnie urodzę poprostu w terminie jednym lub drugim i staram się wyciszyć........ale w zasadzie nie potrafię o niczym innym myśleć....:no:, tylko czy coś się napina, czy kłuje, czy czuję ruchy, czy coś mi leci itp
Poza tym boję się tego całego porodu, ale wierzę, że jak się już zacznie to pójdzie:-) niezależnie ode mnie. Oby tylko nie w szczycie korkowym:szok: bo jeszcze mąż będzie musiał do mnie dojechać z pracy i do szpitala.
Jejku!!!:shocked2:
:-D:-D:-D
 
Do góry