reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
No właśnie szukałam godzin urodzin Twoich maluchów i nie mogłam znaleźc :zawstydzona/y:, jakas pomrocznośc pociążowa mnie dopadła :sorry:, pamietałam tylko, że jakoś w okolicach południa to było :-). A jak tam maleństwa i jak Ty się czujesz?
 
Dziewczynki chciałam się pożegnać na pare dni bo jutro rano jade do szpitala!! Boję sie trochę ale mam nadzieję,że bedzie wszystko ok:tak:z pewnością bez młodej mnie już nie wypuszczą!Jak urodzę to dam znać!!!Trzymajcie mocno kciuki!!!Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:happy2:
 
wszystkim wybierającym sie planowo do szpitala zycze powodzenia! zazdroszcze, że wiecie juz na stowe ze teraz to juz odliczac doslownie dni, godziny...dajcie znac w miare mozliwosci co u Was...
 
reklama
malpko - powodzonka życzę.
Ja na jutro wizytę u ginka mam więc może już mi powie na kiedy ustali termin cc. Zazdroszcze wam tych porodów naturalnych. Ja bardzo chciałabym jak najszybciej wrócić do domku ze szpitala a po cc to minimum 5-7 dni:-( no i strach bo to już drugie cięcie!
 
Do góry