reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja też jestem pożarta z moim i uciekłam do kuchni z lapkiem
wwwwrrrrrrr jak mnie wkurzył dziś podczas kąpieli małej powiedział jak Karolka zaczeła niemiłosiernie płakać: ojej Karolcia co ta mama ci zrobiła?
oszzzz kuźwa no nie - że to niby ja ta zła a to on ją tak dziwnie za główkę trzymał ze aż jej coś przeskoczyło w barku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i się nie odzywam....:eek::eek::eek:
 
reklama
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:ja też jestem pożarta z moim i uciekłam do kuchni z lapkiem
wwwwrrrrrrr jak mnie wkurzył dziś podczas kąpieli małej powiedział jak Karolka zaczeła niemiłosiernie płakać: ojej Karolcia co ta mama ci zrobiła?
oszzzz kuźwa no nie - że to niby ja ta zła a to on ją tak dziwnie za główkę trzymał ze aż jej coś przeskoczyło w barku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no i się nie odzywam....:eek::eek::eek:
Oj Ci meżowie:) jak tez czje ze jak coś bedzie nie tak to wsztko na mnie zdoni.Wczoraj naprzkład sam położł miski w przejściu, a jaK WNOSIŁ Z MOIM BTATEM AKWARIUM STEDZIŁ ZE TO JA:(
No i taotalnie rozchorował sie na dodatek gorzączka dochodzi do 39stopni. boli go serce gardło, wymiotuje jak kot, a dotego jeszcze jakieś ból pod zebrami na plecach z prawej stony(wogle nie wiedomo co to) .
:szok: a na głowie akwarium 240l tazeba piasek wypłukać, wodę nalać, przgotować wszytko do wpszczenia rybek bo kolosy cisna sie w Akwarium 60l boje sie ze padną:szok: a Sławek umierajcy:no:
 
Ojej Ci Wasi męzowie.. chorzy .. u mnie na szczęscie odpukać na razie wszystko dobrze w relacjach mesko-damskich.. nawet sie wczoraj dał namówić na przytulanki które oczywiście nic nie dały :wściekła/y:... ale za to było miło;-)
anik też bym się wściekła.. za takie hasło.. to normalnie podburza Twoje mniemanie o sobie jako mamusi.. a przecież mamusia z Ciebie świetna i dla małej robisz wszystko co najlepsze.. ale pewnie mu sie tylko tak wymsknęło i na prawde tak nie myslał..
moja mama pyta : Jak myślisz czy juz w przyszłym tygodniu o tej porze odwiedzi nas ten cudzoziemiec? miała na mysli oczywiście malucha z brzucha z którym za chiny na poczatku nie mozna sie dogadać...hihi.. a ja juz nie wiem chyba w końcu musi wyjść co???
 
u mnie się już zaczynają dopytywania znajomych i rodzinki dalszej, w stylu: "sprawdzam czy rodzisz", albo: "to kiedy Was odwiedzić?" :-D no i ogólne zdziwienie, że jeszcze nie...ale mnie to nie martwi ani nie denerwuje na szczęście:tak::-)
 
u mnie się już zaczynają dopytywania znajomych i rodzinki dalszej, w stylu: "sprawdzam czy rodzisz", albo: "to kiedy Was odwiedzić?" :-D no i ogólne zdziwienie, że jeszcze nie...ale mnie to nie martwi ani nie denerwuje na szczęście:tak::-)

Ja takie teksty słysze od dwóch tygodni. Ale mnie one złoszczą!!!! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Albo tekst w stylu "Czy dobrze się czujesz?" od teściowej. Bo ona się boi że zaczne rodzić i ona nie będzie wiedziała co robić. Dlatego zebrałam swoje zabawki i wróciłam do swoich rodziców bo mam dosyć jej tekstów. A najgorsze jest to że w oczy nic nie powie tylko się dowiaduje od kogoś trzeciego o wszystkim.:no:
 
U mnie też wszyscy się dopytują ale na razie mnie one nie złoszczą. Jestem jeszcze cierpliwa a mężuś powoli wymięka bo już by chciał jechać.
 
reklama
Wiem juz napewno że będę miała cc. Teraz to mam problem typu "czy powinnam jeść" bo jak mnie coś chwyci z nienacka to z takim wypchanym żołądkiem będą mnie cieli:szok:? Czy oni wtedy robią jakieś płukanie, lewatywę....:szok:? No ale z drugiej strony wiem, że to ostatnie chwile na beztroskie obiadanie się i nie mogę sobie odmówić:zawstydzona/y: Kurcze może być problem:eek: Wolałabym się umówić na termin cc ale ginek dopiero 20 więc jeszcze może pościskam córcię!
 
Do góry