reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

Witajcie Dziewczyny :) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona:-) Żałuję, że tak późno Was odkryłam:no: Mam na imię Kasia, jestem mamą 2,5 letniego Kacperka i córeczki 38 t.c. i 5 dni. i jak większość mam dosyć dwupaku. Od ponad 2 tyg. mam skróconą szyjkę i przepuszcza swobodnie 2 palce, codzienne skurcze bolesne, które nikną po kilku godzinach:wściekła/y: i paciorkowca :wściekła/y: Trzymam za wszystkie rozdwojone i spakowane kciuki :-)
 
reklama
Ja juz po wizycie:happy2: skurcze są regularne ale malutkie:-(łaziłam pare godzin ale mi sie znudziło..skakać nie mam siły i żadnych ekstremalnych sportów nie chce mi sie uprawiać:-pco będzie to będzie...poczekam sobie najwyżej do tego poniedziałku.Kupiłam młodej karuzelkę żeby ją przekupić ale wątpie czy pomoże..;-)
 
Czesć kadiw i Wercia223 :) widze, że jeszcze wbrew pozorom troche mam nierospakowanych... :-D

Dziś sprzątam i robie różne ciekawe rzeczy mające jeden cel, który brzmi : Ksawko wyjdź już z brzusia. Mały się tylko wierci i wypina i tyle ma do powiedzenia w tej sprawie.
 
a moja mała milczy jak zaklęta
wczoraj w nocy skopała tatusia jak wściekła a dziś sie uspokoiła i nie odzywa sie...może strzeliła focha, że tatuś wyjechał na weekend? :-)...zaraz planuje zjeść i położyc sie w celu nasłuchiwania :-)
 
Ja juz po wizycie:happy2: skurcze są regularne ale malutkie:-(łaziłam pare godzin ale mi sie znudziło..skakać nie mam siły i żadnych ekstremalnych sportów nie chce mi sie uprawiać:-pco będzie to będzie...poczekam sobie najwyżej do tego poniedziałku.Kupiłam młodej karuzelkę żeby ją przekupić ale wątpie czy pomoże..;-)
małpko strasznie mi ciebie szkoda :-( ale trzymaj sie, teraz to juz na pewno się zacznie:happy2:
 
Witajcie Dziewczyny :) Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie jeszcze do swojego grona:-) Żałuję, że tak późno Was odkryłam:no: Mam na imię Kasia, jestem mamą 2,5 letniego Kacperka i córeczki 38 t.c. i 5 dni. i jak większość mam dosyć dwupaku. Od ponad 2 tyg. mam skróconą szyjkę i przepuszcza swobodnie 2 palce, codzienne skurcze bolesne, które nikną po kilku godzinach:wściekła/y: i paciorkowca :wściekła/y: Trzymam za wszystkie rozdwojone i spakowane kciuki :-)
witaj w gronie przyszlych mamus :)
pisz do nas czesciej


ide zaraz na chinszczyzne , moze to mlodego wykurzy . ale tak naprawde to postanowilam ,ze musze jeszcze troszke rzeczy najesc sie na zapas
wiec dzisija chinszczyzna , jutro bigos i krewetki w ciescie :sorry:
 
A ja poszłam na bazarek i myslalam ze z niego nie wróce, takie mialam skurcze i klucia w dole ze musialam przystawac:shocked2: ale teraz w domu mierze i są nieregularne. Wiec to chyba jeszcze przepowiadające.
 
reklama
Do góry