reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

oj to pozdrow ją Madziu serdecznie i zycz szybkiego powrotu do formy i do nas na BB, buziaki dla jej dzidzi !!!
 
reklama
Tak aniu-falko jeszcze chodzę i mam przeczucie, że jeszcze w przyszłym tygodniu się pokulam, mimo, że jutro mi termin mija. Chyba jestem najbliżej terminu z was. Choć wydaje mi się, że wstrętnamałpa jest przede mną
 
Malpko rozpakowuj sie dziewczyno bo Ela na Ciebie czeka!!!!
a potem to juz ja jestem....:tak:zajechana ja kon po wyscigach:-)


aaa jeszcze Leika jest w kolejce....hmm....
 
Ostatnia edycja:
Tak aniu-falko jeszcze chodzę i mam przeczucie, że jeszcze w przyszłym tygodniu się pokulam, mimo, że jutro mi termin mija. Chyba jestem najbliżej terminu z was. Choć wydaje mi się, że wstrętnamałpa jest przede mną
Elunia ja już jestem dawno przeterminowana:-:)-:)-(dzisiaj ide na wizyte kontrolną ale podejrzewam że niczego ciekawego sie nie dowiem...czyli do szpitala w poniedziałek..mojego gina nie przekonuje ani moja opuchlizna okropna ani swędzoty...mnie już jest wszystko jedno tylko boje się ,żeby to nie miało negatywnego wpływu na młodą bo wszyscy mnie straszą zatruciem,zielonymi wodami i innymi.......:wściekła/y::no::dry:
 
Częśc dziewczyny jestem nowa na tym forum też mam termin na styczeń 2009 i tak szczrze mówiąc nie mam już siły az ryczeć mi sie chce termin mam za tydzień.

Moje biodra są za slabe bolą mnie tak mocno ze ani siedziec ani leżeć a o staniu nie ma w ogóle mowy niewiem co mam robieć
icon_sad.gif


Wczoraj jak wracałam ze sklepu to tak cisneła mala na dół że myślałam że nie dojde do domu szłam normalnie tiptopkami a przy końcu myślałam że na kolanach pójde. Jak przyszłam to sie położyłam i czułam sie jak nieprzytomna a dużo nie chodziłam w końcu musze zrobić jakieś zakupy i obiad bo mąż wraca późno a ja z głodu bym umarła jakbym miała na niego czekać.

Potem ledwo z łóka sie podnosiłam. Dziś mam wizyte zapytam lekarza czy nie da sie tego jakoś przyspieszyć bo ja niewiem czy dam rade chodzić a jescze jest możliwość ze przejde termin 2 tyg musi mi pomoc bo nie dam rady:(

Dziś w nocy też spać nie mogłam aż klękałam z bólu myślałam że wykituje.

Słyszeliście o jakimś sposobie co lekarz w przychodni mógłby zrobić żeby przyspieszyć poród?

2 tyg. temu mialam ściągany pessar i już mialam wtedy 2cm rozwarcia i szyjke na 1,5 cm lekarz powiedzial ze porod lada dzien a tu nic w poniedziałek na izbie przyjec lekarz po zbadaniu mnie powiedział ze wszystko jest juz gotowe tylko skorczy nie ma ale poród blisko i nic ja mam dość niewiem ile jeszcze wytrzymam:-(
 
malpko ciekawa jestem czy cos sie prze zweekend wydarzy ?
nie martw sie zatruciem , puki cisnienie nie jest mega wysokie a ty wystarczjaco duzo odpoczywasz to nic sie nei stanie.i nie sluchaj straszacych cie babek , jakby cos sie dzialo lekarz napewno by zareagowal

wercia , witaj juz koncowka nam zostala, co prawda najtrudniejsza :-(
ja juz tez pomalu wymiekam :-(

a wogule co tu taka cisza???
 
Ode mnie właśnie położna wyszła , RR 110/65 tętno maluszka ok. Jakoś się kulam jeszcze , tylko dziś coś mi na żołądku siedzi i ta zgaga.
Wiercia witamy , my też czekamy i czekamy .....
 
Wercia ja miałam troche mniejsze rozwarcie dwa tygodnie temu no i skurcze mam ale nieregularne i lekarz też mi powiedział że do dziś to napewno nie wytrzymam a ja jeszcze chodzę :-D

Dziewczyny a o jakim wy zatruciu mówicie? Ja mam ciśnienie w normie ale jak czasami skurcz mnie taki mocny złapie to czuje jak mi serducho szybciej wali i słabo mi się robi. Ale za każdym razem jak mierze ciśnienie jest OK.
 
zatrucie ciążowe jest wtedy jak kobieta puchnie nawet na buzi i po nocy nie schodzi, do tego wysokie ciśnienie i białko w moczu. Ale nawet jak są 2 symptomy to już trzeba na to zwrócić uwagę.
 
reklama
Do góry