reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

A mój mały szaleje w brzuchu, bardzo mnie dziś zmęczył, mam skurcze od 13:30 :dry: i cały czas się coś dzieje. Nie moge się do końca wyprostować, bo okropnie wtedy "ciągnie" brzuch... cały czas coś tam w środku burczy. Zestresowana jestem bardzo tym wszystkim :szok:
 
reklama
A ja się z Wami na jakiś czas pożegnam ;-) jutro 7.00 rano wyjazd do szpitala skąd wrócę już rozpakowana!!!! :-D:-D:-D Trzymajcie za nas kciuki a jak wrócę to oczywiście się pochwalę i wszystko opiszę :-)

Pozdrawiam gorąco wszystkie STYCZNIÓWKI!! :-);-)

iPHtp1.png
 
Miaa moze to juz:-)
ja mialam nadziej ze wypakuje sie teraz do piatku do wyjazdu meza...ale nic sie nie dzieje...wnocy mnoie triche bolalo i ja zwykle ucichlo...
teraz mam dylemat czy meza puszczac, jak go puszcze to w razie czego rodze sama...
 
Kurczaki..EmilkaT ciężko oceniać, czy mężą zostawiać na weekend- ale masz jeszcze 2 dni do weekendu, tu wszystko się może zmienić.

A u mnie- nie wiem, czy to już, ale z pewnością tak zmasowanego ataku na moje wnętrze Ksawek jeszcze nie przeprowadzał. :eek: Zobaczymy...:-D
 
no to zycze Ci zeby sie ułożyło po twojej mysli (nie wiem czy chcesz juz rodzic czy wolisz poczekac hihihi)
co do mnie to zostalo mi tylko jutro...bo maz wyjezdza jakby co w piatek o 6tej rano...
zaczynam powoli w myslach szukac kogos z kim moglabym rodzic...ale nie mam pomyslu:-(
no to mam mętlik w głowie...
 
Elka ty tez jeszcze nie?...hmmm....
Malpko ,a ty kiedy do szpitala masz sie zglosic????
ja zaraz ide do lekarza zmierzyc cisnienie i na ekg...
 
Jutro idę do gina na wizytę ale już mi zapowiedział,że dopiero w poniedziałek do szpitala mam się zgłosić...i z pewnością tak będzie bo ja nie czuję żadnych poważniejszych oznak zbiliżającego sie porodu:-:)-:)-(
 
hej babolki

Ile jeszcze jest 2w1?? chyba mało już co??

U mnie też cisza nic się nie dzieje. Mała fika ale zdecydowanie ruchów jest mniej może mała zbiera siłki? W domu wszystko sprzątam, przekładam kończy się tylko że mnie krzyż boli a potem to nawet brzuch nie twardnieje. Ginek tydzień temu (wtorek) powiedział że daje mi tydzień a tu proszę chodzimy dalej. Dzisiaj wieczorem na ktg idziemy.
 
dziewczyny ja też mam stresa bo mój mąż musiał wyjechać na 2 dni :eek: i jestem od 3 w nocy samiutka tylko z Karolką i jeszcze psiakiem na głowie :szok:
boję się jak nie wiem co :szok: bo maleńka dała mi nieźle w kość w nocy - wcale nie chciała spać - włączyła jej się chęć zwiedzania domu i za nic w świecie nie chciała zamknąć oczek i iść spać :sorry2: do tego ciągle popłakiwała chyba ją brzuszek boli bo od 2 dni kupki nie widać a pręży się i wygina strasznie ehhhhhh :-(
 
reklama
Ja już miałam rodzić 2 tygodnie temu i cisza. A się moja gin zdziwi jak zobaczy mnie na kontroli hehe :-D
Teraz tak naprawde to mi już nie zależy kiedy urodze. A niech sobie siedzi w brzuchu jak mu dobrze:tak:
Dobrze się czuje, nawet czasami lepiej niż przez całą ciąże. Przyzwyczaiłam się do kopniaków, bóli i innych rzeczy ;-)
A nas w dwupaku to naprawde mało zostało :-):-)

Anik trzymaj się. Napewno sobie poradzisz! :tak:
 
Do góry