reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

All- twój lekarz coś kręci , już od lat tnie się poziomo i jak robią drugą cesarką to też nie ma problemu. Jedynie przed 2 ciążą trzeba odczekać coś koło roku , żeby w środku się wygoiło tak jak trzeba , chodzi o macice. Pionowo to jedynie jak nie ma już czasu i trzeba na cito robić cesarkę. Najlepiej byłoby zmienić lekarza, może Ci się uda trafić na porodówce na innego to nie musiała byś się wykłócać o swoje prawa, powodzenia.
 
reklama
Niedawno wpisałam się na listę z odległym terminem bo na 30 stycznia. A tu się okazuje, że to już dzisiaj. Odeszły mi wody, skurcze co kilka minut dośc mocne.
Za parę minut jadę do szpitala. Do usłyszenia za parę dni.:-)
 
No to dziewczynki po tych wszystkich moich szopkach o ile je pamietacie, jestem w domu z moimi maluszkami :-) 1 stycznia o 6 rano odeszły mi wody pojechałam do szpitala okazało się, że oni chcą zebym rodzila naturalnie, no i sie zaczęło :-D miałam super położną, która bardzo mi pomogła, bo wiecie przez 9 miesiecy kazdy lekarz mówił mi ze cesarka a tu nagle naturalny...troche sie wystraszyłam nie powiem ale ju,z o 12.51 była na świecie Zuzankaa o 13.19 Mateuszek :-D, poród ogólnie hmmmm nic fajnego ale to jednak prawada że sie wszystko zapomina, jedynie teraz męcze się z raną po porodzie i to już nie jest nic fajnego a troche mnie pocięli :-(
Nic życze wszystkim żebyscie tez juz miały maluszki przy sobie i pozdrawiam
 
Agusia powodzenia!
Patison gratuluję!!! Fajnie masz że już jesteś po. Tak sobie wczoraj myślałam o Twoich bliźniakach.:-). Czekam na zdjęcia na forum :tak:. Moją przyjaciółkę też tak wystraszyli. Całą ciążę była mowa o cesarce a w szpitalu że ma rodzić. Ale i tak zakończyło się cc.
Z tą pionową raną przy cesarce to coś tego doktorka pogrzało!!! Młodą dziewczynę, która ma przed sobą całe życie chce tak zeszpecić???? Zgroza:wściekła/y:!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Patisonn Gratuluję !! fajnie, że jesteś juz w domku z maluszkami! czekam na foteczki:tak::tak:
Agusia to trzymam kciuki!! coś szybko stycznióweczki sie rozpakowuja hehe
 
Agusia powodzenia!!!!!!!!!!
Patison gratuluję , a dzieci mają fajną datę urodzin , życzę Wam dużo zdrówka:-):-):-):-):-):-)
Dziś jak byłam w sklepie z rzeczami dla niemowląt to ekspedientka mówiła , że dużo dzieci urodziło się w święta , dużo ojców przyszło kupić bądź odebrać wózek...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry