reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Ja po wizycie podbudowana z jednej strony, dzidzia nie chce jeszcze wychodzić, szyjka zwarta, długa, święta i sylwka powinnam jeszcze przebalować. Super!!!!!
Z drugiej strony niepokoję się jakąś tam bakterią w odbycie streptococcus hemolityczny gr G, ale nie dam rady już tego wyleczyc antybiotykami, ponoć nie ma sensu ich teraz brać. podobno to nic groźnego, ale wiecie jak jest zaraz człowiek się martwi.
 
Emilka jednak wolałabym się najeść na Wigilię a potem lewatywka i można rodzić :rofl2: Chociaż smak w ustach zostaje.
Mamjakty nie miałam pojęcia, że cokolwiek się dzieje. Niecałe dwa tygodnie temu była tylko rozpulchniona, a dziś już nie mógł jej znaleźć. Nic nie czułam poza bólem w spojeniu łonowym. Chyba, że to właśnie miało być to? Ale nie sądzę. Zobaczymy. Pocieszam się tym że siostra trzy tygodnie chodziła z rozwarciem na 2 cm, więc może może...
 
heh, a więc to sprawa baaardzoo indywidualna i różnie może być - tak więc Marylion - mimo tego, że szyjka długa i mocno trzyma to hmm, nigdy nic nie wiadomo ;-) najważniejsze żeby maluchy zdrowo powychodziły nam z brzuchów :tak::-D ja mam schizy, że może mnie złapac w kosciele na mszy.... głupio tak by było jakby mi nagle w środku mszy wody odeszły albo cuś.... :-D
 
Cześć mamusie :-)

Dawno mnie nie było... ale jeszcze jestem podwójna cały czas.:-D:-D:-D

Widze, że wiele z Was także usłyszało, że może się wcześniej posypać. Ja od miesiąca na rozwarciu "na dwa palce":baffled:, brzuch opuszczony,szyjka mięciutka, skurcze i główka "między nogami". Generalnie lekarze nie wierzą że dotrzymam choćby do Sylwestra, a ja zaciskam nogi przynajmniej do 6 stycznia...

i trzymam kciuki za każdą z Was :) w końcu mamy najcenniejsze prezenty w brzuchach :tak:
 
reklama
Do góry