reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

A ja w sobotę idę na pierwsze ktg.:)mój lekarz dotychczas robił mi tylko usg, więc moja bardzo bliska koleżanka położna stwierdziła, żebym wpadła do niej na dyżur to mi zrobi- już nie mogę się doczekać:)
Małpko- my też mamy bardzo malutkie mieszkanie może całość ma ok 20m2, łóżeczko stoi w pokoju zwanym dziennym, bo jest jeszcze klitka, w której aktualnie siedzę z komputerem i suszarką na pranie(1, 5m na 2,5 m);-)Nasz pokój dzienny ma tylko przejście między stołem a łóżkiem niespełna półmetra i zdrugiej strony tyle samo do łóżeczka, więc na chrzest bedzie trzeba jednak jaka slaę załatwić...bo my się mieścimy,.ale z gośćmi to już będzie trudno...Na szczęście, jak Jacek zacznie chodzić to nasza sytuacja powinna być stabilniejsza i coś większego się znajdzie..
 
reklama
no my remontujemy teraz malutki domeczek czyli jeden pokoik (3,5 m na 3,5 m) taka sama kuchnia i lazienka z ubikacja taka mała ze jedna osoba tylko moze wejsc hihihi nawet przedpokoju nie mamy co znacznie utrudnia zycie jak sie okazalo...niestety na razie musi wystarczyc...
 
Nio my też remontujemy ale my mamy w domu ponad 110m2 wiec spooooro! ale narazie kuchnia i łazienka...moze pokoik małej!
 
asiaN nie martw się, ja w 36 tygodniu mam wizytę i lekarz powiedział że wtedy porozmawiamy o ktg. powiedział że kolejeną wizytę wtedy będę miała w 38 tygodniu, pewnie wtedy będę miała ktg więc nie martw się.
 
...musze koniecznie gina o ktg spytac. Wizyte mam 20 grudnia.... Ostatnia chyba przed porodem :)
Dzis niedospana chodze, bo remoncik w trakcie - polozylam sie pozno a rano wstawalam na badania krwi i moczu. Probowalam przeczytac wszystko, co naprodukowalyscie wczoraj i dzis ale mi sie oczka kleja po spoznionym sniadaniu. Ide sie polozyc na godzinke, dwie. Nadrobie zaleglosci pozniej :tak:
 
ja też dziś musiałam wcześniej wstać na badania - zrobiłam też wr i hbs - mam nadzieję że nic się nie zmieniło od początku ciąży ;-)
a teraz robię porządki na kompie i laptopie - straszny bałagan miałam - nawet nie wiedziałam, że aż tyle tego się uzbierało, no i poza tym w końcu zmobilizowałam się żeby dać zdjęcia do wywołania - wcześniej jak nie było aparatów cyfrowych to inaczej to było, a teraz nawet nie chce się tych zdjęć wywoływać - a ja wolę mieć coś w albumie ;-) od początku tego roku nie wywoływaliśmy zdjęć, więc trochę się tego uzbierało :szok::-D
 
Dziewczynki co będziecie brały na zmiękczenie szyjki?
Słyszałam o tej herbatce z liści malin i ostatnio o scopolanie w czopkach. Ponoć są jeszcze jakieś homeopatyczne leki.

Kiedy to trzeba zarzyć, jak się poród zacznie?
Doświadczone mamusie pomóżcie:)
 
reklama
Do góry