reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2009

reklama
Mamjakty - gratki !!!!!!!!

dobrze ze masz już wszystko za sobą i teraz tylko dzidzia będzie zaprzątać twoją uwagę :-)
ja dzisiaj mam konkretny plan (ze względu na to że odpuściłam całkiem ostatnie 4 dni) :
sprzątam, myję podłogi, łazienkę - wszystko
idę z psem na 2h spacer
gotuję obiad
prasuję 2 prania
robię big ciasto (stefankę)
pakuję nas na wyjazd
i o 3 jak wróci mój szanowny jedziemy 300km :baffled: do rodziców

taki mam plan, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy :-D
 
Mamjakty - gratulacje!!! :-D:-D

Anik, Ty weź przyhamuj trochę, bo to się źle skończy! Tyle roboty to ja sobie rozkładam na tydzień. Z Twojego zestawu zrobiłabym ciasto i poszła na spacer. A jakbym miała dzisiaj jechać gdzieś 300km, to w ogóle bym całe przedpołudnie odpoczywała. Teraz polatasz ze ścierką i postoisz nad deską do prasowania, a potem w podróży złapie Cię skurcz i wylądujesz w jakimś szpitalu w Pcimiu Dolnym po drodze. Chcesz tak ryzykować? :-(
 
Mamjakty ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anik lepiej przed taką podróżą daj sobie na luz. Wypocznij, idź na spacerek a nie za porządki się bierzesz. A przed podróżą łyknij sobie nospę na rozluźnienie mięśni. Szerokiej i bezpiecznej drogi.
 
dzięki dziewczyny za gratulacje - ja wiedziałam, że mając w Was takie wsparcie źle być nie może :-D

Anik - ja bym zrobiła tylko to, co trzeba zrobić, a resztę po powrocie - i tak Was nie będzie w domku, więc komu będzie przeszkadzać nieumyta podłoga i łazienka? ewentualnie możesz trochę poprasować żeby mieć co na siebie ubrać, a potem iść na spacerek - przed długą podróżą może się przydać ;-)
 
Mamajakty - to dzisiaj jakieś Piccolo i lody lub pyszne ciacho żeby uczcić wydarzenie :-D

Anik - no ja już się nie odzywam na temat Twoich planów, bo Ci dziewczyny napisały :wściekła/y:
 
dziewczyny jestem leń nad lenie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
jeszcze za nic się nie wziełam a już 12:00
pies śpi, ja leżę to co będe go budzić na spacer, właśnie obejrzałam Sabrinę - nastoletnią czarownicę :baffled:
i chyba nici z moich planów .... cóż dzień jak codzień.....

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-):-):-):-):-):-)
:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: - jestem zla na siebie :crazy::crazy::crazy:
 
Mamjakty gratuluje!!!!

Anik normalnie jakbym moj plan dnia widziala, tylko rozbity na 2 dni :-D Wczoraj sprzatalam caly dom, no i chyba troche przesadzilam, bo mnie brzuch bolal i napinal sie wieczorem. Wlasnie wrocilam ze spacerku z psami, no i musze sie wziac za prasowanie. Poza tym w dzisiejszych planach placek napoleonka- moje ulubione ciasto z dziecinstwa :-)

Dziewczyny idzcie na spacerek. Pogoda jest piekna. Trzeba sie troche sloneczkiem przed zimą naładowac :-)
 
reklama
A ja dzisiaj dostałam wykład od teściowej która mnie odwiedziła jak ja przewracałam dom do góry nogami...oczywiście sprzątanie zaczęłam od ścierania kurzy z górnych części szaf...oj nie spodobało się jej to..
teraz jeszcze poodkurzam, umyję podłogi i zmykam na spacer...dawno mnie miałam takiej energii do sprzątania!
 
Do góry