reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Hejka
Czytam Was ale oczywiście jak taka ładna pogoda to mnie w domu nie ma tylko na działeczce siedzimy. Kewinek w końcu o zgrozo po ponad miesiącu jest zdrowy. już nie kaszle. Angina poszła het daleko i mam nadzieję że już tak szybko nie powróci. Wy sobie tu tak o wakacjach gadacie. My to jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie to póki co tylko nam sie szykuje wyjazd w przyszłym tygodniu do Austrii do mojego taty. A pod koniec miesiąca jak pogoda dopisze to nad morze ale to jeszcze nic pewnego. Pożyjemy zobaczymy.
Jutro z mężulkiem idziemy do dermatologa. jemu z paznokciem się coś dzieje a mi ze skórą na brzuchu. i kolejne 200 zł + lekarstwa pójdzie w piz.. w zeszłym miesiącu liczyłam że z Kewinem przez to gardło zaliczyłam uwaga 10 lekarzy i wydaliśmy na wizyty i lekarstwa prawie 400 zł aż płakać mi się chciało ale ważne że ten ostatni lekarz okazał się właściwy i wyleczył małego.

bella
Dużo zdrówka życzę małemu. Mam nadzieje że nie będzie Was czekała wizyta w szpitalu.

agacjone
Oj kobitko ty nam sie tu tak mocno nie stresuj bo za szybko osiwiejesz.

xtosia
No ty normalnie lasencja zgrabna jesteś nono. Zdjęcia są super a mała sama słodycz
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka

a ja w pracy sniadnko zaliczone..dzis bieglam do autobusu 3km uwaga w 20min....:szok:

tosia
zdjecia super i mysle jak karolina ze figura super....ja sie pochwale ze 6km schudlam waze 65kg przy 172cm....teraz goraco to sie wogole jesc niechce....

z mezem juz lepiej zobaczymy na ile...ale powiem wam ze w niedziele byla akcja nie z tej ziemi...powiem tyle....o 23.30 szukal mnie na calewj "wsi"....dalej nie bede pisac bo szkoda gadac,,,:szok::wściekła/y: ale wszystko sie dobrze skonczylo
my na wakacje nigdzie nie jedziemy chya z e na weeken nad białe do okuninki....dalsza budowa domu tzn jej wykanczanie rusza powoli pełną parą takze wiadomo sprwa zesa waznijesze wydatki...
 
Ostatnia edycja:
agacjone
a jak to się robi że schudłaś 6 km ;-)
Ja powiem tylko tyle wydałam na lekarza i lekarstwa 350 zł i o mało co nie zemdlałam w aptece jaki mi powiedziała kwotę.
 
Karolina
fajnie,że mały już zdrowy, oby tak zostało jak najdłużej !

Tosia
super zdjęcia ! zazdroszczę wakacji nad morzem ! a mała taka do Ciebie podobna , mała kopia samej siebie :-)

Agacjone
Coś Ty tam nawywijała ? chcesz żeby maż na zawał zszedł ?;-)
 
Przyszłam sie pochwalic że zdałam dzisiaj egzamin i czeladniczy i jestem kosmetyczka . Zdałam go na 4 i jestem przeszczęśliwa:):):):)
A i Fifi też jest juz zdrowy więc mam powody do radosci:)
 
hej

bella
ja tez gratuluje

dziewczyny mam 3 bluzki do sprzedania francuskiej firmy Nafnaf po 50 zl/szt rozmiar S...wszystkie z metkami...
 

Załączniki

  • P1040811.jpg
    P1040811.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 21
  • P1040810.jpg
    P1040810.jpg
    13 KB · Wyświetleń: 31
bella-gratuluję zdania egzaminu:cool2: no i,że Fifi zdrowy

u nas po staremu.młody w te upały nie chce nic jeść-najchętniej to suchą bułkę zapije wodą i wsio :-( z nocnikiem dalej walczymy i bez rezultatów:wściekła/y: no ale myśmy tylko chcieli się pożegnać,bo jutro wyjeżdżamy-a muszę nas popakować i ogarnąć mieszkanko przed wyjazdem.Także do poklikania pod koniec lipca:-) słonecznej pogody Wam życzę, zdrówka,udanych wypoczynków,miłej pracy,mało kłopotów,dużo radości itd itp:-D (niepotrzebne skreślić ;) )3majcie się.paaaaa
 
Hej laseczki
Właśnie uśpiłam Hanię i idę się umyć, a potem od razu spać, bo muszę odespać wczasy i od pon. brać się ostro za szkołę, bo się nigdy nie obronię:wściekła/y::wściekła/y:
Dziś przyjechała teściowa i byliśmy u niej i mąż się wkurzył, bo oczywiście bez alku się nie obejdzie :no: Powiedział jej kilka słów do rozumu, ale do niej pewnie nie dociera.

A ja zrobiłam sobie kolczyka na języku tzn. mąż kupił mi dziś nowy kolczyk i sobie go włożyłam, ale musiałam trochę przebić, bo już mi się błona robiła.
No i powrócił temat tatuażu i pomyślałam sobie zrobić na stopie :-D
Bardzo podoba mi się ten:


Uploaded with ImageShack.us


I ten:


http://imageshack.us
 
reklama
Do góry