reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
wrocilam z wakacji! bylo superrr! pogoda dopisala... teraz powrot do rzeczyswistosci. wczoraj sie rozpakowalam a dzis sie znowusz pakuje bo jade do rodzicow:p
 
xtosia
A mnie bardzo podoba się pierwszy.
U nas pewnie jak i u Was gorączka. Całymi dniami siedzimy na działce. Kupiliśmy duży basen i on jest normalnie zbawieniem w takie upalne lato.
W czwartek wjeżdżamy do Austrii na parę dni do mojego taty.
 
Uffff leje się ze mnie :-D Umyłam gary i nie mam siły na nic więcej. W ogóle jestem strasznie zmęczona ostatnio i nie bardzo mam kiedy odespać :-( Hania przez te upały nie do zniesienia jest. Ciągle i o wszystko płacze, aż ostatnio mąż sam powiedział, że on nie ma cierpliwości.
W pracy nie da się wysiedzieć. Chodzi wentylator, a i tak gorąco, że szok.

Od jutra mąż siedzi z Hanią przez prawie 2 tyg. hehehe teraz się przekonamy czy będzie mi później prawił morały odnośnie opieki nad Hanią :sorry:

A Wy co tak zaniemówiłyście? Słońce Was wyparowało czy jak :confused::-D:-D:-D
 
hej
laski gdzie sie podziwacie??ja tu co dzien pare razy zagladam bo mam nadzieje ze cos nowego przeczytam a tu pustki...mam dosc tych drakonskich upalow...wole zimeeeee...snieg ahhhhhhh
 
Hejo
Ewelka mnie też wykańczają te upały, ale mimo to wolę lato. Zawsze to trochę człowiek baterie naładuje :-D

Muszę się pochwalić ... obcięłam Hani grzywkę i włoski :tak: ma teraz takie za uszka. Musiałam już coś zrobić, bo mała nie chce spinać gumką włosków i cały czas biega upocona. Jutro jadę do koleżanki wiec nie miałabym jak do fryzjera iść to pomyślałam, że sama się sprawdzę w tej roli :-D:-D:-D Jak jej wyschną to porobię fotki i wrzucę na NK to ocenicie :-D
 
Ostatnia edycja:
Ewelka
pustki ,bo każda ucieka gdzie może przed tym upałem hehe

ja tam nie lubię zimy, nie mówię że czuję się super jak jest taki gorąc i mokra jestem jak szczur,ale kocham jak jest ciepło ! :-)

nie kroją się żadne nowe fasolki ?;-) plany może chociaż jakieś ?;-) bo ja od ponad roku niezmiennie w tym samym punkcie tkwię... ale nic tam ! idę do ginki prywatnie 23 lipca o ile dobrze pamiętam, ona się nie cacka i może coś mi znowu przepisze,ale tym razem na dłużej niż jeden cykl. Wróciła z macierzyńskiego więc będę ją miała pod ręką :-)

Tosia
wrzuć fotki małej na album w picassie ,bo ja chyba nie mam Cię na nk więc sobie nie pooglądam
 
reklama
heeeeej :-p
laski co mam zrobic zeby moja mala pipka zaczela sikac na nocnik :-plata calymi dniami bez pieluchy ale nie chce zrobic na nocnik tylko ucieknie gdzies w kat i tam zrobi siusiu...usiasc ze spokojem usiadzie ale zaraz z niego wstaje...nawet lanie wody lub gilanie na nia nie dziala :sorry2:

martilla
to mam nadzieje ze niedlugo sie dowiemy ze sie zafasolkowalas :tak:


a my niestety przez dlugi siedzimy w domu...nawet do tesciowej na wioche nie jedziemy bo niestety to sa dla nas koszta okolo 200 zl...a ostatnio u niej bylismy na poczatku grudnia :-pchociaz szwagier kupil sobie auto to do nas przyjechali rano i jechali po poludniu :-p
 
Do góry