reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

no hej laski...i mnie dopadło kurde choróbsko...kaczucha trzymaj się tam kochana....niech szybko malutki zdrowieje....ja juz wiem co to znaczy mam to samo..i w dodatku jeszcze sama przez to przełażę.....grrrr

A co do włosów to własnie nie ma dużej zmiany bo kazała mi zapuścić włosy:-) wiec zapuszczam tylko nadała kształt fryzurze poprzez cieniowanie:-) a kolor tez mi sie podoba:-) hehe dziękuję z milusie słówka
 
reklama
hej
ja w pracy do 19 a dzis tak mi sie niechcialo jechac ze masakra..takie sloneczko na spacerek bysmy poszli to ja w sklepie....ale nic...

marcy kolorek fajny a fryzura podobna co byla:)

xtosia wiem ze ciebie dreczy ta biegunka ale wieszco myslalam ze spadne z krzesla jak przeczytalam ze zrobilas w majtki...sorki ciotka hihih
 
Ja Karolina melduję się na posterunku.
Z okazji Waszego święta życzę Wam i sobie dużo zdrówka pieniędzy i żeby Nasi małżonkowie w końcu dali się wychować na porządnych ludzi ;-)
A tak poza tym to trochę jestem nie wyspana bo Kewinek obudził się o 6:45 a ja poszłam spać o 1:30 a myślałam że wstanie trochę później bo poszedł spać o 21:00. I przeważnie te 12 godzin przesypia a tu niestety klops.
U mnie za oknem pochmurnie i zimno. Eh już się nie mogę doczekać takiej prawdziwej wiosny. Na początek dużo nie wymagam wystarcz mi w przedziale 10-15 stopni ale niech już można zrzucić te grube rzeczy.
Meble już przyszły i teraz czekam jeszcze za półką. Musimy jeszcze sprzedać ten wypoczynek co teraz mamy i kupić narożnik a na końcu zostaną dodatki dekoracyjne.

Marcy fryzurka bombowa. Ja to pewnie nigdy na tak krótkie strzyżenie się nie odważę. Zawsze miałam raczej długie włosy więc boję się gdyby mi ta krótka fryzura się nie spodobała. Chyba bym się zaryczała.

teraz dopiero dopatrzyłam nowy image ilonki. Tobie też super w nowej fryzurce. Kurcze ale wam zazdroszczę takiej odwagi.
 
Ostatnia edycja:
Witojcie kobitki:-):-) Wsiego najlepsiejszego z okazji Dnia Kobit:-):-):-p
U nas piękne słonko świeci,ale my dziś nie wychodzimy-wolę nie ryzykować.Mały wczoraj miał lekką gorączkę,usnął najpierw kolo 19 ale wstał po 20 i szalał do północy.Przynajmniej spał do rana.Dziś już jako tako,ale jeść nie bardzo chce-chyba przez te zęby-bo tylko smoka by ciumkał.Maruder z niego -właśnie ucina sobie drzemkę.Ja idę waląć kawusię-miłego dziewuszki:-):-D
 
hej kobieciny
Wszystkiego dobrego dla WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
Musze sie pochwalic ze nauczylam mala robic "mniam mniam":-):-p:-)A co do wlosow to i ja sie zastanawiam nad obcieciem...cos podobnie jak mam w swojej galerii na nk w takim kolku jakby i w sepii w ciazy jeszcze wtedy bylam i ta fryza mi sie podobala :-p
 
Ostatnia edycja:
hej mojer kochane laseczki:)
Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBITEK:-)hehe

JA chora...dziecko mi daje czadu teraz mam chwilke bo zasnał w końcu...ufffff....ja ledwo dysze świszczy mi w gardla...łeb mnie boli masakra jakaś...
ILONKA albo ja jestem ślepa albo co ale nie moge znaleźć Twojej foteczki:-( szok
 
reklama
siema laski
wszystkiego naj naj

ja z dworu przyszlam tak m kuba latal ze spodnie i kurtka juz sie piora...heheh nakrecil sie jakby mial motorek w du.....:-D:-D:-D
ilonka
ty juz chyba dlugo jestes u rodzicow, nie?? i tak dlugo dajesz raddee jak ja pojade do swoich na 3-4 godz to tylko zaciskam zęby zeby czego nie walnac bo bez przerwy....moze mleko za gorace, niekarm go widelcem, chodz za nim..utp itp....no masakra:baffled:

ide se kawe strzele bo spac mi sie chce po tym spacerku i biore sie za obiad....udka z tego pomysl na....winiar..i do tegop ziemniaki zapiekane..mnia mniam:-D
 
Do góry