reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

tosia zobaczymy jak bedzie ze mną jutro aż się boje...a mój malutki własnie nie śpi tylko kombinuje taki marudny jest...więc zbudziłam meza a niech troszke z nim posiedzi bo ja juz padam na ryjek....a jutro musze wstac jeszcze rano...on juz spał od 20.00 wiec chyba troszke pospał:-) jak go uśpi to juz bedzie do rana spał:-)
 
reklama
hej laski.
Zima w pełni:wściekła/y:
Mój mały wczoraj wstał sobie 1,5 godz po tym jak usnął,ja do niego...a on rozpalony.No to dałam mu nurofen,oczyściłam nosek,zapuściłam kropelki,ale usnął dopiero przed północą.Całą noc przespał. Jak wstał to nie miał gorączki,ale zanim go obrobiłam-w sensie,zmieniłam pieluszkę i nakarmiłam to znów dostał trochę gorączki:-( siedzi teraz w łóżeczku i wariuje-wcale po nim nie widać,żeby mu coś dolegało.No ale jak to zwykle bywa-ta zmienna pogoda bywa zdradliwa.A może to przez ząbki,bo zdawało mi się,że coś białego "nowego" mi mignęło...przy takim szkrabie powodów może być mnóstwo.Dobra-idę ja coś zjeść.Miłego dnia:-)

P.S.
a to wszystkie się zmówiły na zmianę fryzu czy co,że tak po kolei idzie?:-p
 
hej
ja juz w pracy i to masakra do 21:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Tosia fryzurka poprostu superrrrrr:-D bardzo lubie takie niesymetryczne grZywki ale u kogos....raz ja mialam ale potem jak mi odrastala to na oczy i mi ylo niewygodnie....ale tobie jest zajeb.....a jak mezunsiowi sie podobolao??????????

ja sie pochwale ze juz zrzucilam 2 kg w ciagu tyg....i brzuszek juz mam taki maly tylko teraz go wycwiczyc i bedzie super...tylko gorzej z cwiczeniami bo mi sie niechce za nic w swiecie...:szok: ale co tam bedzie cieplej to sie zbiore na bieganie...:-D
wlasnie napilam siekawy i jest po prostu obrzydliwa...chyba mi mleczko sfermentowalo heheh do zlewu..fuuuu....:-D:-D
 
dziewczynki co takie pustki?????
wiecie przed chwila byli u mnie rodzice z corka moze miala z 4-5 miesiecy i zakochalam sie w jej imieniu, miala na imię Zosia...ale jak fajnie brzmi jak sie do córci mowi Zosia, Zosienko....jesli bede miec kiedys córeczke to tylko Zosia...:-)
 
Tosia
fryzurka super! muszę powiedzieć,że bardzo odważne cięcie :-) ja też chętnie bym się ochlastała ale nie wiem jak i mam cykora że jak owalę się na krótko będę wyglądać okropnie więc jeszcze czekam aż nabiorę pewności siebie hehe

Agacjone
no to kiedy Kubuś doczeka się Zosieńki ?:-)

Ilonka
daj dziewczynie zaszaleć, najwyżej tak jak mówi będą dwie Zośki :p

a ja jutro pracuję, szczerze mówiąc nigdy nie pracowałam w niedziele :-D kiedyś musi być pierwszy raz hehe
 
CIMG0089-1..jpgCIMG0093-1..jpgCIMG0101-1..jpg
no oceniajcie....ale bądźcie litościwe:-)hehe babka kazała mi zapuszczeć włosy i ja jestem tego samego zdania...zafarbowała i tak obcięła:-) i jak??:-)
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
czeeeeeść....ale ledwo patrzę na oczy....mały usnął bez gorączki,ale obudził się po 1 rozpalony-dałam mu nurofen,ale usnął dopiero kolo 4:-( a wstał bagatelka o 6:-( spaaaaać:-p teraz dokazuje a ja siedzę z oczami na zapałki;-)
Marcy-ja tam dużej różnicy nie widzę przyznam:-p troszkę bardziej wycieniowane są,ale kolorek ładny:tak:
miłej niedzieRli:-p:-)paaaa
 
reklama
Marcy
Bardzo mi się podoba, uwielbiam cieniowane fryzury :tak:

Ehhh a my wczoraj mieliśmy pogrzeb prababci męża i potem obiad w knajpie. Wieczorem pojechaliśmy z mężem do znajomych i tam spaliśmy i okazało się, że się zatrułam kurczakiem z warzywami jedzonym na obiad. Wymiotowałam i miałam biegunkę, ale to do tego stopnia, że jak zasnęłam to ... przez sen narobiłam w majtki :baffled::baffled::baffled: Do teraz nie czuję się dobrze, jestem słaba i cały czas czuję żołądek :-(

W pt. mam ten egz. którego nie zdałam ostatnio i nie wiem jak ja nauczę się i jeszcze pracę napiszę :-(
 
Do góry