reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

cześć laski :-)
bella-ale Ci fajnie z tym netem-ja nigdy o czymś takim nie słyszałam
Ha-NN-aH-bardzo fajny pokoik:-)

u nas już w miarę,bez gorączki ale apetycik taki byle jaki:-( siedzimy w domku mimo słonka,bo trochę zimno a poza tym po tych gorączkach wolę go nie narażać na jakieś infekcje.także trochę nuda:-p
 
reklama
hannah

no pokoik poprostu piękny...a te paski przy drzwiach na scianie to tapeta????....a komódke gdzie kupiliscie?? bo b.fajna
.ehh kiedy ja bede cokolwiek urzadzac....:baffled: a
a mi wlasnie stuknał półmetek w pracy:nerd:
 
Ostatnia edycja:
hannah

no pokoik poprostu piękny...a te paski przy drzwiach na scianie to tapeta????....a komódke gdzie kupiliscie?? bo b.fajna
.ehh kiedy ja bede cokolwiek urzadzac....:baffled: a
a mi wlasnie stuknał półmetek w pracy:nerd:
Te paski są malowane, przyklejałam taśmę po taśmie. Malowałam je 2 dni.
A komoda IKEA, są jeszcze wyższe szafki i szafa w komplecie, ale narazie funduszy brak :/
 
hannah super pokoik!!! Piekny:) A te paski są wypasione:-) wasnie tez na nowym mieszkanku bede musiała zrobic coś takiego dla Wojtusia:-)dzięki za pomysły:-) te paski wykorzystam:-)jeśli mogę:-)))
A ja tak kaszle że aż normalnie mam czasem wrażenie ze się zesikam za przeproszeniem:-D masakra jakaś.......Mąż na delegacje jedzie jutro na cały dzień....a ja nie mam sił z tym Wojtkiem jest taki paskudek przez to choróbsko...
 
wita z rańca:) u mnie średnio ze zdrówkiem...i w dodatku jestem sama...oj mam dośc niech te zimsko się kończy!!! a co u Was kochane?? buziaki
 
Ha-NN-aH
Wow no pokoik godny pozazdroszczenia :tak:

Ja tylko tak na chwilkę, a odezwę się pewnie dopiero w okolicach niedzieli, bo w pt ten egz. mam i to ostatni termin, a jeszcze nie wiele umiem :-( Uczę się tylko wieczorami więc poświęcam temu nie więcej jak godz. bo potem padam na twarz i zasypiam :-( Chyba tego nie zaliczę i będę miała komis :-:)-:)-(

No nic siadam do nauki bo mam 50 min spokoju bez Hani i męża :*
 
Witam
Ja tylko tak na chwilkę wpadam powiedzieć że od dzisiaj nie mam na czym siedzieć w salonie. To znaczy sprzedaliśmy nasz komplet wypoczynkowy i teraz około 2 tygodni musimy czekać na narożnik. Pozostało nam siedzenie tylko na krzesłach od stołu ale to nie to samo. I nawet nie sądziłam że tak szybko to sprzedam. Dałam wieczorem w niedziele ogłoszenie na stronie internetowej radia elka a następnego dnia nie mogłam opędzić się od telefonów. Zaraz jedna babka przyjechała zobaczyła wpłaciła zaliczkę i dzisiaj zabrała. Przy dobrych wiatrach to może uda się go dostać w przyszłym tygodniu.
 
Hannah
o rety jaki piekny pokój ! Nie mogę się napatrzeć ! Ja to sobie mogę pomarzyć o taki urządzaniu, przynajmniej do czasu aż się gdzieś przeprowadzimy, a na razie się nie zanosi ;-)

xTosia
powodzenia na egz !

Karolina
to się szybko uwineliście ze sprzedażą tylko szkoda,że teraz nie ma na czym siedzieć hehe wrzuć fotki jak już będziecie mieć nowy nabytek

a u mnie nic nowego, jutro i po jutrze mam wolne w pracy, a potem cały weekend zapierdzielam, w każdym razie to jakaś odskocznia w staraniach o bobo i mam nadzieję,że teraz pójdzie to sprawnie, bo inaczej Hannah mnie wyprzedzi i zostanę na szarym końcu :p
 
reklama
Martilla
No fotki na pewno dam jak już będzie wszystko co ma być. teraz w piątek dojedzie półka i komoda potem właśnie narożnik i pozostaną jeszcze jakieś dodatki. Eh pozostaje czekać.
 
Do góry